Zavrieť

Porady

Najobľúbenejší spevák ( čka), skupina...

Ahojte poraďáci, skúšam založiť tému s týmto názvom a kto chcete napíšte, kto-čo sa Vám v hudbe páči...

Ja osobne preferujem text pred hudbou, proste text je pre mna prvoradý a keď aj niekto niekedy zaspieva trošku falošne, tak ja na to aj tak ani neprídem( nemám hudobný sluch )
Takže zo spevákov dávam na 1.miesto Richarda Mullera, hneď za ním je Johny Cash a na 3 mieste je Falco...
Zo speváčok je na 1. mieste jednoznačne Martuška Kubišová, za ňou sú Edith Piaf a Hana Hegerová
Skupinu vyslovene obľúbenú nemám...

A čo sa týka úplneho víťaza v mojom rebríčku je jednoznačne Martuška Kubišová, jej texty mi mimoriadne pomohli v živote prekonať aj tie najťažšie prekážky-pre mňa sú jej piesne liekom...
A čo vy?
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Teraz si ma potešil Ty, keď si mi vysvetlil, že niet najmenšieho dôvodu , aby ma tá pesnička nepotešila. Ona mi ozaj urobila dobrú náladu a popri nej nebol žiadny pohár bieleho.
Takže Peti, ty biele?-Ja radšej červené...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 15.06.09 at 09:50
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Neviem, či mi dovolíte(Stanko, môžem?), viem, že je to tu o spevákoch, skupinách, mne však nedá, .... myslím, že môže byť Michael Orris, John Willis, Thomas Pridgen, Billy Cobham, Antonio Sanchez a nie v neposlednom rade, práve naopak, Mike Port.

Modern Drummer Festival 2003 - Mike Port


Antonio Sanchez at Modern Drummer Festival 2003



0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Táto pieseň má 22 rokov, dúfam, že ma za ňu nezavrú...

0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Marina: Hras na bicie? Ci mas nejake ine prepojenie k bicim? Lebo si ma potesila. Nestava sa casto, ze vidim niekoho sa zaujimat o bubenikov, gitaristov, organistov a pod., prinajlepsom je to o spevakoch vzdy.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Slayer666 Pozri príspevok
Marina: Hras na bicie? Ci mas nejake ine prepojenie k bicim? Lebo si ma potesila. Nestava sa casto, ze vidim niekoho sa zaujimat o bubenikov, gitaristov, organistov a pod., prinajlepsom je to o spevakoch vzdy.
Rada som ťa potešila, ale nie, nemám, od jemných huslí k nim mám dosť ďaleko(Dávno, pradávno som chodila na husle, aj keď bez talentu). Bicie sa mi vždy páčili, nielen tým, že sú rytmické, cítim v nich aj melódiu,aj keď sa na prvý pohľad nezdá, že je v nich skrytá. Pred časom mi kamarát daroval Modern Drummer Festival 2003 a bola som unesená. Nie som odborník, a niekedy je to aj dobre, hudbu(a medzi ne patria aj bicie), vnímam pocitovo. Zo skupín mám rada Dire Straits a Mark Knopfler je moja srdcovka hlavne ako gitarista, ale aj spevák. Určite je množstvo lepších hudobníkov, jeho hudba však vo mne vyvoláva pohodu a keď ju počujem, nekontrolovane sa pri nej usmievam.
To bolo moje vyznanie práve jemu.


Naposledy upravil Marína : 15.06.09 at 15:57
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Robka mám veľmi rád ....
Pod jednou pomienkou , že si dám aspoň 10 mg Diazepan

Ej , ale teraz dostanem ....

0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
Slayer666 celkom dobru muzicku si odporucil, zaujali ma hlavne Patti LaBelle a John Lawton
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Peti, ja len dodám zostatok--aj s videom...


http://www.karaoketexty.cz/texty-pis...magdalena-3635
Stanko, ďakujem, že si dal link na ten zostatok. Ja som váhala, veď vieš prečo.... Teraz je to kompletné. Len priznám sa, že z textu nerozumiem jedno slovo. A pritom češtinu mám rada. Čo je to narden, ak nemyslím zemepisný názov ?

Marína, zaujalo ma to, že v bicích citiš melódiu. Ja zas citim melódiu v texte, napr. Magdalény , a to nezávisle od melódie, pre ktorý bol napísaný.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, ďakujem, že si dal link na ten zostatok. Ja som váhala, veď vieš prečo.... Teraz je to kompletné. Len priznám sa, že z textu nerozumiem jedno slovo. A pritom češtinu mám rada. Čo je to narden, ak nemyslím zemepisný názov ?

Marína, zaujalo ma to, že v bicích citiš melódiu. Ja zas citim melódiu v texte, napr. Magdalény , a to nezávisle od melódie, pre ktorý bol napísaný.
Cítim, pretože každý z bubnov vydáva inú výšku tónu či už svojou veľkosťou, materiálom, závisí aj od druhu a hrúbky paličky, .... Nerada by som sa do takejto "debaty" púšťala, som len laik, možno sa k tomu vyjadrí Slayer. A že cítiš melódiu v texte? Ja ti rozumiem, veď každé písmenko vyludzuje osobitý tón.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Robka mám veľmi rád ....
Pod jednou pomienkou , že si dám aspoň 10 mg Diazepan

Ej , ale teraz dostanem ....

No ja aby som si vypočul Robka, tak tiež ten diazepam, ale na to ešte dva poldecáky a 3 krát buchnúť hlavu o zem...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No ja aby som si vypočul Robka, tak tiež ten diazepam, ale na to ešte dva poldecáky a 3 krát buchnúť hlavu o zem...
Stanko, veď tvrdíš, že ty muziku nepočuješ, škoda zaťažovať pečeň. Čo povieš na bubny? Nie sú pre teba vhodnejšie na počúvanie ako spev? Dovolila som si len kvôli tomu, že
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Slayerko a monikaice vsak sa nehadajte.ja som sice v tomto viac na strane moniky ale zasa ked slayer vyslovi svoj nazor,tak ho respektujem...napriklad ja zasa naopak,je mi jedno aka je tam hudba.lebo ja ju nepocujem,ja som totalne hluchy hudobne,ja neviem co je falosne a co nie,neviem co su to tony-ja len pocujem ze nejaka hudba hraje.preto mam rad najma texty a preferujem take smutnejsie,balady-take na rozmyslanie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Marína Pozri príspevok
Stanko, veď tvrdíš, že ty muziku nepočuješ, škoda zaťažovať pečeň. Čo povieš na bubny? Nie sú pre teba vhodnejšie na počúvanie ako spev? Dovolila som si len kvôli tomu, že
Júúúj moja, tu nejde o to, či počujem alebo nie, ale Rooobko nieeeeeeee, ani Opatovský ani Papp- Ivetku Bartošovú by som bral- ale Robertkov nieeeeeee
Čo na bubny? Neurazíš sa? Ja tam len počujem, že búchajú, ale nepočujem tam tony...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Júúúj moja, tu nejde o to, či počujem alebo nie, ale Rooobko nieeeeeeee, ani Opatovský ani Papp- Ivetku Bartošovú by som bral- ale Robertkov nieeeeeee
Čo na bubny? Neurazíš sa? Ja tam len počujem, že búchajú, ale nepočujem tam tony...
Ja sa neurazím, len či tie bubny nie. Prepáč, ale tvrdíš, že ich tak či tak nepočuješ. A robím(e) ti tu mrník, neprekáža?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Marína Pozri príspevok
Cítim, pretože každý z bubnov vydáva inú výšku tónu či už svojou veľkosťou, materiálom, závisí aj od druhu a hrúbky paličky, .... Nerada by som sa do takejto "debaty" púšťala, som len laik, možno sa k tomu vyjadrí Slayer. A že cítiš melódiu v texte? Ja ti rozumiem, veď každé písmenko vyludzuje osobitý tón.
Nie, nie Nechcela som rozpitvávať bicie, ani písmenká. Len som chcela naznačiť, že uchom sa dá strašne veľa počuť. Ale asi - ako, kto a čo.
Naposledy upravil Petra Nová : 15.06.09 at 16:40
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kľudne, si robte mrník -mne to nevadí--práve naopak..., ja tiež niesom bez viny...
A dokonca sa teším, lebo medzi slayerom a icemonikou tu niečo vzniklo,také niečo(zatiaľ) platonické- ako si tu hrkútajú...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Marína Pozri príspevok
Cítim, pretože každý z bubnov vydáva inú výšku tónu či už svojou veľkosťou, materiálom, závisí aj od druhu a hrúbky paličky, .... Nerada by som sa do takejto "debaty" púšťala, som len laik, možno sa k tomu vyjadrí Slayer. A že cítiš melódiu v texte? Ja ti rozumiem, veď každé písmenko vyludzuje osobitý tón.
čo závisí od hrúbky paličky???-ty tu už robíš aj erotickú vložku Marínka...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, ďakujem, že si dal link na ten zostatok. Ja som váhala, veď vieš prečo.... Teraz je to kompletné. Len priznám sa, že z textu nerozumiem jedno slovo. A pritom češtinu mám rada. Čo je to narden, ak nemyslím zemepisný názov ?

Marína, zaujalo ma to, že v bicích citiš melódiu. Ja zas citim melódiu v texte, napr. Magdalény , a to nezávisle od melódie, pre ktorý bol napísaný.
Peti, čo je "narden" neviem, ale už som napísal mojím bratom a sestrám v kristu do čiech a keď mi odpovedia, tak ti dám vedieť...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Peti, čo je "narden" neviem, ale už som napísal mojím bratom a sestrám v kristu do čiech a keď mi odpovedia, tak ti dám vedieť...
Alebo napíšem priamo Marte? Už mesiac sme si nič nenapísali,hmhm- ja si s ňou občas pošlem mail-asi pred 5 rokmi som si ju našiel a občas niečo písneme...Slubila mi niekedy aj spoločnú večeru,ale ešte sme sa k tomu za tých 5 rokov nedostali...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No ja aby som si vypočul Robka, tak tiež ten diazepam, ale na to ešte dva poldecáky a 3 krát buchnúť hlavu o zem...
Poznám , len som nechcel byť za narkoša ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Poznám , len som nechcel byť za narkoša ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať