Zavrieť

Porady

pradlo

Vyprala som prádlo v pračke a zabudla som ho vyvešať....potom sa to vyvesalo lenze po vyschnuti to bolo citit stuchlinou.veci sa vyprali aj 2-3 krat a stale to je citit.vie mi niekto poradit?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    manndy64 Pozri príspevok
    Vyprala som prádlo v pračke a zabudla som ho vyvešať....potom sa to vyvesalo lenze po vyschnuti to bolo citit stuchlinou.veci sa vyprali aj 2-3 krat a stale to je citit.vie mi niekto poradit?dakujem
    Skús dať do prania aviváž, možno jej vôňa prekryje ten pach.

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    manndy64 Pozri príspevok
    Vyprala som prádlo v pračke a zabudla som ho vyvešať....potom sa to vyvesalo lenze po vyschnuti to bolo citit stuchlinou.veci sa vyprali aj 2-3 krat a stale to je citit.vie mi niekto poradit?dakujem
    Vyprať ešte raz a namiesto aviváže - ocot, približne pol deci.

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    Skontroluj si práčku, či ti mimo bubna niečo nezostalo, čo sa nevie odplaviť s vodou. Potom by som dala práčku prejsť naprázdno programom na 90 st. s čističom na práčky alebo s 1 litrom octu.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    skús aviváž nejaký voňavý a aj 2x oprať

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    prekvapuje ma,ze ti to stale pachne.
    ja som tak zaneprazdnena,ze celkom bezne,dost casto v noci pradlo vyperiem,a zostane v pracke az do vecera,kym sa nevratim z prace,az potom vesiam,alebo v zime hodim do susicky.
    nepouzivam ziadne drahe zazracne avivaze,celkom lacne,marketove,mam uz vytypovane kt.mi sedia a nikdy sa mi nieco taketo nestalo.

    skus to s tym octom,mozno pomoze.ja som to nikdy este nerobila,tak daj vediet ci sa podarilo.a hlavu hore....

    manndy64 je offline (nepripojený) manndy64

    manndy64
    dakujem za radu. s tym octom som to vyskusala.najprv som namocila tricko v tej vode,nechala som to tam asi 10min a hodila som to na pranie do pracky a aj avivaz som pouzila.vysledok sa dostavil.dakujem este raz za rady.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.