Zavrieť

Porady

Prekonvertovanie nahrávky

ojka ojka

ojka je offline (nepripojený) ojka

Viem mi niekto poradiť, kde by som zohnala program. Mám vo foťáku videonahrávku vo formáte Quick Time Movie a chcela by som si to zálohovať na CD alebo na DVD len mi to nejde. Máte s tým nejakú skúsenosť?
Usporiadat
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
ojka
Viem mi niekto poradiť, kde by som zohnala program. Mám vo foťáku videonahrávku vo formáte Quick Time Movie a chcela by som si to zálohovať na CD alebo na DVD len mi to nejde. Máte s tým nejakú skúsenosť?
Nejde ti čo ? Zálohovanie na CD alebo prehravanie videa v počítači.

Ja osobne odhadujem, že ti nejde spustiť to video a v tom prípade si nainštaluj tento program: http://tahaj.sme.sk/software/251 alebo tento oficiálny: http://www.slunecnice.cz/product/QuickTime-7/

Slúži na prehrávanie videosúborov typu QuickTime.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
napíš..skôr..akú to má koncovku..než cez čo to prehrávaš..
myslím..že by to nemal byť problém prekonvertovať to na iný formát..
0 0
ojka ojka

ojka je offline (nepripojený) ojka

Práveže tam mám problém. Keď si kliknem na fotky je tam JPEG ale ak kliknem na tú tahrávku je tam len QuickTime Movie a veľkosť. V počítači mi to ide spustiť ale nejde mi to nahrať na CD ani DVD. A teraz som zistila, že je tam číslo a potom .MOV
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
ojka
Práveže tam mám problém. Keď si kliknem na fotky je tam JPEG ale ak kliknem na tú tahrávku je tam len QuickTime Movie a veľkosť. V počítači mi to ide spustiť ale nejde mi to nahrať na CD ani DVD. A teraz som zistila, že je tam číslo a potom .MOV
Aký program používaš na nahrávanie na CD / DVD ?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
tak z mov do bez problémov prekonvertuješ napr. do Avi...alebo iného formátu..
len musíš mať ten správny softík
skús si pozrieť
http://www.google.sk/search?hl=sk&q=...v+to+avi&meta=
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
jednoducho tvoj prehrávač nepodporuje ten formát mov..a stačí to prekonvertovať do podporovaného
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

ojka
Práveže tam mám problém. Keď si kliknem na fotky je tam JPEG ale ak kliknem na tú tahrávku je tam len QuickTime Movie a veľkosť. V počítači mi to ide spustiť ale nejde mi to nahrať na CD ani DVD. A teraz som zistila, že je tam číslo a potom .MOV
Tie fotky sú vo formáte JPEG, ktorý dokážu zobraziť skoro všetky prehliadače (IrfanView, ACDSee, ...).

Videoklip je vo formáte MOV, čo je štadard, ktorý pochádza od spoločnosti APPLE. Prehráva ho štandardne aplikácia Quick Time Movie (odkazy na inštaláciu máš vyššie), ale prehraje ho aj iná aplikácia - Windows Media Player, BSPlayer, ....

Ako sa to pokúšaš nahrať na CD alebo DVD? Ak máš napaľovačku, tak to napáľ ako súbor (Data CD) v tom istom formáte. Kvôli napaľovačke nie je potrebné meniť formát súboru. Alebo prečo Ti to nejde nahrať na CD? Popíš bližšie, ako postupuješ.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ja si skôr myslím..že to v pc ide..ale prehrávač ako taký to nepodporuje..tu nejde o to..že to nejde napáliť..
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
Hlinkovx
ja si skôr myslím..že to v pc ide..ale prehrávač ako taký to nepodporuje..tu nejde o to..že to nejde napáliť..
Podľa príspevku č.4 je problém práve v tom, že to nejde napáliť (spustiť to vraj ide) .

ojka
...V počítači mi to ide spustiť ale nejde mi to nahrať na CD ani DVD...
0 0
ojka ojka

ojka je offline (nepripojený) ojka

No teraz som Vás asi poplietla. Skúsila som to napáliť ako data. Tak to mi ide , ide mi to spustiť aj v počítači ale ja som chcela vedieť či mi to pôjde aj na DVD lebo fotky, tie si môžem pozerať na DVD ale táto nahrávka nejde. Ináč mám WinOnCD 6. Sory ja som taký samouk laik. Neviem sa tak správne vyjadrovať.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
prekonvertuj to ..na avi alebo priamo na dvd..a pôjde ti to..
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Hlinkovx
prekonvertuj to ..na avi alebo priamo na dvd..a pôjde ti to..
Záleží od DVD prehrávača, či Ti podporuje DivX formát. Ak nie, tak to musíš napáliť ako VideoCD alebo ako Video DVD, nie ako dataCD alebo data DVD.
0 0
ojka ojka

ojka je offline (nepripojený) ojka

Keď to chcem dať ako video tak mi to nejde. Asi musím zohnať ten software.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
zato som radšej uviedla avi... to väčšinou prečítajú všetky dvdčká.. s tým divX je to už iné
0 0
noel.g noel.g

noel.g je offline (nepripojený) noel.g

ojka
Viem mi niekto poradiť, kde by som zohnala program. Mám vo foťáku videonahrávku vo formáte Quick Time Movie a chcela by som si to zálohovať na CD alebo na DVD len mi to nejde. Máte s tým nejakú skúsenosť?

prípadne si zaobstaraj program:Total Video Converter a ten dokáže prekonvertovať takmer všetko na čo si len spomenieš.
0 0
Madam Kurie Madam Kurie

Madam Kurie je offline (nepripojený) Madam Kurie

Predseda SVB
Výborný programček na prekonvertovanie je Canopus pro coder. Ide o to ,že formáty používané vo foťákoch sú atypické - rôzne počty obrázkov za sekundu, dátové rýchlosti atď. ono je najlepšie - pokiaľ to chceš len pozerať občas , ponechať tak ako to je. Stiahni si Player Quick Time do počítača a nebudeš mať s prehrávaním problém. trebárs odtiaľto : http://www.apple.com/quicktime/download/win.html
0 0
DON DON

DON je offline (nepripojený) DON

ojka
Práveže tam mám problém. Keď si kliknem na fotky je tam JPEG ale ak kliknem na tú tahrávku je tam len QuickTime Movie a veľkosť. V počítači mi to ide spustiť ale nejde mi to nahrať na CD ani DVD. A teraz som zistila, že je tam číslo a potom .MOV
Ja tomu nerozumiem ale si myslim ze je dobry napad nainstalovat si ten Quick Time player ako uviedol chlap alebo nejaku simulaciu Quick Timu!!!
0 0
DON DON

DON je offline (nepripojený) DON

ja tomu nerozumiem ze ti to nejde napalit! tak si to skor stiahni do PC a potom to skus!!! Sice to nepomoze!!
0 0
dodo336 dodo336

dodo336 je offline (nepripojený) dodo336

Tak pouzi program na napalovanie, trebars NERO, ten je rozsireny a lahko dostupny

pekny den
0 0
Soňula Soňula

Soňula je offline (nepripojený) Soňula

ahojte,

dúfam, že mi niekto poradí, mám tento istý problém. Video s fotáku som si stahla do Quick Time Movie, napálila na CD. V počítačí mi ide video bez problémov. Ale ja by som to video rada ukázala návšteve v obývačke, kde mám klasicky prehrávač DVD /aj DiviX atď/. Lenže mi to nejde. Ako si môžem prekonvertovať tieto videa vo formate MOV napr.do spomínaneho AVI ? Ak by niekto vedel postup. Moc by mi to pomohlo. Dík.
Naposledy upravil Soňula : 13.06.08 at 09:09
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať