Zavrieť

Porady

Dohoda medzi rozvedenymi manželmi

Potreboval by som pomoc ohľadom BSM. Včase manželstva sme odkupili byt. Rozvadzal som sa v sept. 2004. Mimosudne sme sa dohodli (dohodou u notára), že exmanželka si nebude robiť narok na byt a ja si nebudem robiť nárok na hnutelný majetok.
Do troch rokov sa zmena vlastnického listu bytu neprepísala na katastri. Chcel by som vedieť,či dohoda spísana v roku 2005 platí aj do teraz, lebo exmanželka si robí nárok na ten byt a hnutelný majetok exmanželka že vraj už nemá.
Usporiadat
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
veronkaj Pozri príspevok
prosím ak je spísaná zmluva o zrušení BSM počas manželstva z roku 1994 a bolo rozdelené aj zaevidované v LV - dom prešiel na manželku ale doteraz mi nevyplatila sumu, ktorá bola v dohode o zrušení BSM určená že mi mala vyplatiť a ja jej za to prevediem celý dom.
teraz sme rozvedený a právnik mi oznámil, že hoci tie peniaze teraz potrebujem - vtedy sme sa lubili tak tá suma bola na papieri ale nepožadoval som vyplatiť hned ale na katastri sme to zmeniť museli ako každý kto podniká chcel som chrániť rodinu tak teraz sa už vymôcť nedajú.

čo môžem urobiť???
Už nič.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať