Zavrieť

Porady

Egypt - Hurghada

Ak sa chystáte na dovolenku do Egypta do Hurghady pýtajte sa na čokoľvek. Rada poradím, vysvetlím....
Usporiadat
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Chobot Pozri príspevok
TO kedy si tam bola? V marci?

Lebo od mája až do začiatku novembra je more teplé!

http://www.diversintl.com/tr_weather.php

http://www.touregypt.net/climate.htm
Dcéra sa vrátila minulý týždeň a mali 36 stupňov.
0 0
behun behun

behun je offline (nepripojený) behun

Zdravim, potrebujem radu, oplati sa ist do egypta na silvestra? Da sa kupat? Slnit?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

behun Pozri príspevok
Zdravim, potrebujem radu, oplati sa ist do egypta na silvestra? Da sa kupat? Slnit?
Kúpať v bazéne áno. V mori ak si otužilec, tak hej (more má tak 19-20 st.C)

http://www.temperatureweather.com/me...t-hurghada.htm

Slniť sa dá vždy, keď svieti slnko. Aj na horách pri -15 st.C.

A či sa oplatí.. ak máš peniaze, tak cestuj.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

-predpoveď pre Egypt: 35 stupňov, voda 29, vyzerá to, že sa ešte dosť dlho bude dať kúpať
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Oplatí sa tam ísť, je tam krásne, neoľutuješ.
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

behun Pozri príspevok
Zdravim, potrebujem radu, oplati sa ist do egypta na silvestra? Da sa kupat? Slnit?
bola som v Hurghade pred pár rokmi dva týždne v decembri s návratom pred Vianocami, prvý týždeň vzduch 32 st. more 30 st. (merali potápači), aj večer krátke rukávy, druhý týždeň sa už ochladil vzduch aj more, opaľovať sa dalo tak cca do pol štvrtej-štvrtej bez mráčkov a so slniečkom nižšie na oblohe, večer už bundičky a bundy, dni sú krátke a rýchlo je tma typicky pre severnú pologuľu, odporúčam vybrať si hotel s vyhrievaným bazénom a podľa možností nie s vodopádmi, ktoré vodu v bazénoch ochladzujú, chladnejšie je otvorené more ako v lagúne, v lagúne však môže byť špinavšie, záleží tiež od veternosti, s ktorou treba počítať
bolo to veľmi dobré obdobie na výlet do Luxoru s návštevou Údolia kráľov, kde v letnom období je príliš horúco, tiež na ostrov Giftun s teplotou mora pri brehu hádam aj 35 st.
boli sme veľmi spokojní, lebo sme počítali s tým, že to už nebude typické leto, ale aj tak nás prekvapil vzduch a more a bolo úžasné vrátiť sa do zasneženého domova opálení, oddýchnutí, s bohatými zážitkami a nezvyčajne „letnými“ dovolenkovými fotkami, pri ktorých ťažko uveriť, že sú decembrové
to sú info z mojej dovolenky, ale odporúčam Ti pozrieť si aj nejaké recenzie na internete, nám to pomáha pri rozhodovaní o termínoch, letoviskách a hoteloch
2 0
veronika5678 veronika5678

veronika5678 je offline (nepripojený) veronika5678

Chobot Pozri príspevok
Dobré referencie som počul na hote Sea Gull, je priamo v centre novej časti Hurghady aj pláž má obstojnú.
...............

podla tychto referencii pochybujem ... podla stranky ,, reneczie a hodnotenie hotelov ´´- kde je ich okolo 10 - som kladnu nenasla ani jednu na ten hotel
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
To je otrasný hotel.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Manželka silou mocou chce ísť do Egypta.Mňa tá tlupa niekde medzi poloindiánmy a opoľuďmi vôbec neláka.Ale ak tam pôjdeme určite by som chcel vidieť pyramídy.Nikto tu nepíšete o tom koľko stojí výlet pri pyramídy aká je to cesta aké sú pomienky ....Niekde som čítal že nejaký Egyptský minister vydal nariadenie že do Luxoru sa môže cestovať len lôžkovými autobusmi až do odvolania.Môže mi niekto toto preložiť do zrozumiteľnej reči.Čo to znamená ?prečo načo je dobré takéto nariadenie?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sme dvaja ani mňa to tam nelákaešte zašnorchlovať si v mori, ja ani tie pyramídy nemusím, že vraj je tam smrad ja v tanku
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Preboha , len tam nechoď teraz , zomrieš od horúčavy , najskor koniec septembra.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
V októbri.
0 0
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

Prosím Vás je teraz niekto z Vas priamo v Hurghade? chcela by som tam cez veľkú noc ísť na týždeň a rodina ma odhovára rôznymi katastrofickými scenármi.. že vraj tam bude ešte studené more a na šnorchlovanie môžem zabudnúť. Bola som tam v apríli pred 7 rokmi a šnorchlovala som každý deň..ale pomohlo by mi keby som mala informáciu doslova on-line resp. od-mora. Ste tam teraz niekto?
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Skús túto osôbku cez facebook

Michala Eklová


23 marca o 12:33 ·
Zprava vsem, kteri vcera v tv zaslechli o unesene delegatce a o tom ze situace v Egypte je napjata!! Sice nevim jak je to v Sharm el Sheikhu, ale v Hurghade je klid a mir a nikdo zadnou napjatou situaci nepocituje!!! Bohuzel televizni stab ma nejspise problemy s tim, kde se jaka cast Egypta nachazi a tak hazi cely Egypt do jednoho pytle!!!!! Pro ty, kteri premysleji nad dovolenou v Hurghade ci v jinych destinacich, neni se ceho bat!!!!!! Prosim, dejte to sdilet!!!!!!!!!



0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

http://www.invia.sk/egypt/pocasie/
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať