Zavrieť

Porady

stiahnutie videa z JOJ-ky

Dobrý deň.
Potreboval by som poradiť, akým spôsobom si stiahnuť do PC reláciu TV novín televízie JOJ z internetu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Ja používam Downloader helper, ako doplnok do Firefoxu a link na stiahnutie je tu: DownloaderHelper. V nastavení predvolieb, sa dá nastaviť, do akého formátu ti prekonvertuje video po stiahnutí flashvidea z požadovanej stránky, v tvojom prípade z JOJ. Dopĺňam, že na konverziu si treba stiahnuť externý konvertor zo stránky autora doplnku, ale všetko je jednoduché a intuitívne a nachádza sa to v predvoľbách.
    Naposledy upravil domenico.office : 22.06.09 at 07:52

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    no stiahnuť už by som možno vedel, ale ešte by som chcel poradiť, ako vystrihnuť z toho časť videa a uložiť, ktorým programom?

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    napis ktore video potrebujes (nazov relacie a den)... cez ten downloadhelper to ide....len treba vediet ako...
    potom prekonvertovat do napr *.mpg cka a "postrihat"...

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    mpca Pozri príspevok
    napis ktore video potrebujes (nazov relacie a den)... cez ten downloadhelper to ide....len treba vediet ako...
    potom prekonvertovat do napr *.mpg cka a "postrihat"...
    Krimi noviny z 20.6.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    bobino38 Pozri príspevok
    ani downloadhelper a ani freedownloadmanager nedokáže stiahnuť video z JOJ !!:-((
    Z priloženého obrázku je jasné, že prostredníctvom DownloadHelper-u mi video sťahuje bez najmenších problémov.
    Naposledy upravil domenico.office : 22.06.09 at 16:44
    image_joj.jpg  

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Zkoušela jsem to také, pomocí DownloadHelper to funguje bez problémů, stejně tak downloaderem, který používám běžně - Internet Download Manager

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    bobino38 Pozri príspevok
    no stiahnuť už by som možno vedel, ale ešte by som chcel poradiť, ako vystrihnuť z toho časť videa a uložiť, ktorým programom?

    Aj keď sa strihaním videa skoro vôbec nezaoberám, ale ak niečo potrebujem z času na čas, využívam free programík Avidemux, na zakladné strihanie videa úplne stačí, nepoznám všetky jeho možnosti, kto sa s ním bude zaoberať, určite príde na ďalšie možnosti. Download programu je možný na : http://fixounet.free.fr/avidemux/news.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.