Zavrieť

Porady

Problém s monitorom - úplne iné farby...

Dobrý, prosím o radu, na monitore LCD Acer - mi jedného dňa všetko zmodralo, cca 2 týždne som s tým fungovala, ale teraz to až zožltlo a veľmi skresluje reálne farby, asi sa nevyhnem servisu, skúsili sme iný monitor na tento PC a to šlo v pohode. Takže iste monitor - otázka - dá sa taký problém odstrániť, bude to drahšie ako nový monitor? VĎaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Chobot podsvietenie je vždy "biele" teda lampa svieti len na bielo...

    problém bude asi niekde inde...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    mpca Pozri príspevok
    Chobot podsvietenie je vždy "biele" teda lampa svieti len na bielo...

    problém bude asi niekde inde...
    Aha, sorry, tak som to domotal...

    Radšej to vymažem.

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    mirkistifi Pozri príspevok
    Dobrý, prosím o radu, na monitore LCD Acer - mi jedného dňa všetko zmodralo, cca 2 týždne som s tým fungovala, ale teraz to až zožltlo a veľmi skresluje reálne farby, asi sa nevyhnem servisu, skúsili sme iný monitor na tento PC a to šlo v pohode. Takže iste monitor - otázka - dá sa taký problém odstrániť, bude to drahšie ako nový monitor? VĎaka.

    nie som žiadna odborníčka, ale niečo podobné sa stalo mne, mala som počítač v oprave, keď mi ho doniesli, zapojila som monitor a farby do modra.... zhrozila som sa..... skúsila som iný monitor všetko OK. Nakoniec chyba bola v tom: Koncovka od monitora čo dávaš do počítača má také malé kolíčky... jeden z nich bol zahnutý a nebola správne zastrčený v počítači, opravila som to .... a sláva ... farba OK. nepýtaj sa čo to bolo, prečo to bolo ale pomohlo to... možno pomôže aj tebe.....

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Chobot Pozri príspevok
    Aha, sorry, tak som to domotal...
    Aj "mister" tesár sa niekedy utne

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    mirkistifi Pozri príspevok
    Dobrý, prosím o radu, na monitore LCD Acer - mi jedného dňa všetko zmodralo, cca 2 týždne som s tým fungovala, ale teraz to až zožltlo a veľmi skresluje reálne farby, asi sa nevyhnem servisu, skúsili sme iný monitor na tento PC a to šlo v pohode. Takže iste monitor - otázka - dá sa taký problém odstrániť, bude to drahšie ako nový monitor? VĎaka.
    Treba nechat posudit servis, aj ked Acer ma servis c Brne, posiela sa to tam UPSkou na ich naklady - pri zarucnej oprave. Skusit zavolat, obvyle taketo chyby poznaju.

    Problém s monitorom - úplne iné farby...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.