Zavrieť

Porady

cistenie pozemku

Ahojte,
viete mi prosim niekto poradit ohladne pozemku? Kupili sme pozemok (klasifikovany z casti ako vinohrad a z casti ako orna poda), ktory je velmi zarasteny a chceli by sme ho vycistit. Je tam kopa vselijakych krikov ale aj stromov roznych rozmerov. Vie mi niekto poradit ci treba na to vycistenie nejake povolenie? Hlavne teda na vyrub tych stromov.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veva.. je offline (nepripojený) veva..

    veva..
    Ak nechceš aby ti kríky po zrezaní začali znovu rašiť, tak ich postriekaj prípravkom GARLON. S ním môžeš potrieť aj reznú plochu ovocných stromov. Garlon dore pôsobí aj na malinčie, bazu a iné dreviny.

    karino je offline (nepripojený) karino

    karino
    ja by som sa az tak nehrnul do cistenia ,najprv si ujasnite co tam chcete.lebo vypilit pekny a rodiaci strom ktory mi prinasa urodu je vzdy skoda.treba si urobit planik co kde a ako chcem mat a zakomponovat tam aj dominantne stromy zakupenej zahrady.lebo povypilovat vsetko a potom vysadit a cakat ze to bude raz rodit ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.