Zavrieť

Porady

repliky???

dobry den, dnes som na internete nasla stranku www. svadobne saty-online.sk, na tejto stranke su ponukane saty, co je normalne, co ma zarazilo bolo, ze boli ponukane saty roznych firiem s originalnymi fotkami danych firiem, a pri kazdej kolekcii bolo pripisane:/repliky modelov/ pokial mam informacie kazda firma si potrpi na autorske prava a originalitu znacky, chcem sa opytat , je mozne takto ponukat tovar na tejto stranke????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    No možné to je, ale nemalo by sa.
    Teraz tam už visí oznam o obnove stránky, a "pripravujeme nové kolekcie šiat s vlastnými obrázkami nami ušitých modelov".
    Ďalší príklad toho že aj e-obchod si treba najprv dobre naplánovať a pripraviť a až potom rozbehnúť. Vidina rýchleho zisku sa nemusí vyplatiť...

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Tvorba replik bez suhlasu autora je trestna.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    profesional Pozri príspevok
    Tvorba replik bez suhlasu autora je trestna.
    Zalezi od toho kde. Ako jasne, vsade, ale take cinske repliky svajciarskych hodiniek... a vobec cinske repliky, k tomu netreba vela dodat.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    To ze v Cine neexistuje ochrana dusevneho vlastnictva este neznamena, ze ak boli vyrobene v cine, ze ta za to u nas nepotrestaju. Mozes ich mat v drzbe pre osobnu potrebu. Ale ak ich zacnes sirit, tak zodpovedas za originalitu. A hlavne v pripade pokusu o dovoz replik z Ciny je vysoka sanca ze ti to na colnici zadrzia a daju to na znicenie. A od cinanov peniaze neuvidis.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.