Zavrieť

Porady

Pedikúra Ped Egg

Máte niekto skúsenosti s pedikúrou Ped Egg? Chcela by som si ju objednať, ale nie som si istá, či je to naozaj také super a lebo je to len reklamný ťah. Ak ju niekto máte, dajte vedieť, či to stojí zato. Dík.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    Tá škrabka o ktorej tu píšete je tá, ktorá je teraz v ponuke v teta drogerie?
    http://www.nachema.sk/images/web/Letak_2.pdf

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    ...škrabku som dostala, ale veľké kamarátky nie sme, tá cena za čo ju predávali v teta drogérii je podľa mňa dosť nadsadená, nehovorím že je to zlé, ale ani nič extra... no ale o tom toje, niekto vždy kúpi, hlavne ak je dobrá reklama...

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    terezamaria, Mária27, Anja111, Danielle369, truch
    5

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Daniela1010 Pozri príspevok
    Máte niekto skúsenosti s pedikúrou Ped Egg? Chcela by som si ju objednať, ale nie som si istá, či je to naozaj také super a lebo je to len reklamný ťah. Ak ju niekto máte, dajte vedieť, či to stojí zato. Dík.
    Nevesta si ju objednala z mimibazáru, samozrejme novú, originál zabalenú. Je veľmi spokojná, už viac krát si pedikúru robila.Predtým chodila pedikérke, musím povedať veľmi dobrej. Je toho názoru, že žiadny rozdiel tam nie je. Akurát si musí nechty ostrihať a prepilníkovať sama. Asi žiadny problém.

    babijanka je offline (nepripojený) babijanka

    žena v strednom veku-srandistka ...viac babijanka
    kornelia2 Pozri príspevok
    Je to dobra vec, ja mam navyse, ked niekto chce nech sa ozve.
    Môžem sa opýtať o aký druh pedikúry ide ?

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    karpis Pozri príspevok
    skus na www.mimiaukcie.sk tam som ju videla asi za necele 4€.
    Karpis vidíš, zabudla som napísať, že to kúpila cez mimibazár - končiace aukcie - nový tovar, cena zodpovedá - za jeden kus.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    babijanka Pozri príspevok
    Môžem sa opýtať o aký druh pedikúry ide ?
    Je to oblá otvárateľná nádobka, z vonkajšej strany ukončená kraťučkými ostrými útvarmi, podobnými antikorovej škrabke. Býva to uverejnené v strede časopisov, 2 kusy aj s manikúrnou sadou za 40 euro.Skutočná cena však bude veľmi nízka, keď to dodáže predávať za 4 eurá na mimibazáre
    /1 kus, bez manikúry/. Zmestí sa to akurát do ruky a chodíš s tým po zhrubnutej koži na pätách a kde potrebuješ a dovnútra Ti padá tá oškriabaná zhrubnutá koža.

    babijanka je offline (nepripojený) babijanka

    žena v strednom veku-srandistka ...viac babijanka
    terezamaria Pozri príspevok
    Je to oblá otvárateľná nádobka, z vonkajšej strany ukončená kraťučkými ostrými útvarmi, podobnými antikorovej škrabke. Býva to uverejnené v strede časopisov, 2 kusy aj s manikúrnou sadou za 40 euro.Skutočná cena však bude veľmi nízka, keď to dodáže predávať za 4 eurá na mimibazáre
    /1 kus, bez manikúry/. Zmestí sa to akurát do ruky a chodíš s tým po zhrubnutej koži na pätách a kde potrebuješ a dovnútra Ti padá tá oškriabaná zhrubnutá koža.
    Ahá, už asi viem o čo sa jedná, no podľa mňa, nieto nat dobrú ozajstnú pedikúru

    Daniela1010 je offline (nepripojený) Daniela1010

    Daniela1010
    Tak som si to už vydražila za celkom dobrú cenu, niečo cez 4 €, keď mi to dorazí, vyskúšam a dám Vám vedieť moje pocity z pedikúry.
    papa

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Daniela1010 Pozri príspevok
    Tak som si to už vydražila za celkom dobrú cenu, niečo cez 4 €, keď mi to dorazí, vyskúšam a dám Vám vedieť moje pocity z pedikúry.
    papa
    Žena si ju objednala z mimibazaru a už ju aj vyhodila buď to nema nič spoločné s originálom ,alebo je to totálna blbosť.Originál nemáme tak neviem porovnať.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Daniela1010 Pozri príspevok
    Máte niekto skúsenosti s pedikúrou Ped Egg? Chcela by som si ju objednať, ale nie som si istá, či je to naozaj také super a lebo je to len reklamný ťah. Ak ju niekto máte, dajte vedieť, či to stojí zato. Dík.
    Ja som si ju objednala z TV Shopu, je kompletná aj s manikúrou, brusičmi, ktoré používam pri prasknutej koži, až kým ju nevyhladím, potom natriem Framykoinovou mastičkou a prelepím. Som s ňou spokojná, no zarastené nechty musím si dať ošetriť u pedikérky, tak je to peši ako za vozom...
    Ale na priebežné ošetrenie, je skutočne dobrá, najmä ak ju niekto urobí vám a nie iba opačne...

    jana2311 je offline (nepripojený) jana2311

    jana2311
    Ahoj, ja som si to tiež objednala cez TV shop. Je to dobre, len potrebujem dokupit este osobu ktora sa bude starať o moje nechty. Zabudam na to... )

    Daniela1010 je offline (nepripojený) Daniela1010

    Daniela1010
    Tak už ju mám aj ja, včera som ju prvý krát použila, zatiaľ som spokojná, ale musím to ešte niekoľko krát zopakovať. Dostala som iba vajíčko nič k tomu, myslím si, že tá cena 4 € tomu zodpovedá, určite nekupujte za drahšie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.