Zavrieť

Porady

Uzávierka skladu-OMEGA

Ahojte poraďáci,
chcem sa len poradiť v jednej veci. Ako robievate uzávierku skladu v Omege? Stačí ju robiť vždy raz ku koncu mesiaca, alebo robíte uzávierku po každom pohybe? Lebo neviem, či je správne keď je napríklad za mesiac 10 pohybov a potom ich mám všetky zaúčtované napr. k 31.03.2009.
Ďakujem za každý názor a radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    ja robim ucto jednej firme, kt. ma zakupeny len sklad v omege a od nich si natiahnem len faktury do svojej omegy...

    u nich potom skontrolujem sklad, ci je vsetko ok a potom urobim mesacne uzavierky, aby mi zauctovalo pohyby a tieto interne doklady si potom poslem mejlom a zauctujem u seba

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    kvetka podla mna je idealna mesacna uzavierka... ja robim stvrtrocneho platcu dph, tak kontrolujem po stvrtroku, ale uzavierky robim mesacne, lebo to tam aj pekne ponuka...

    bola by hovadina uzatvarat zakazdym sklad a zakazdym uctovat o pohyboch...

    mne tam zvyknu pri kontrole povyskakovat rozne chyby (hlavne ked sa vrati do faktury a doplna tam daky tovar zo skladu, tak to zblbne a musim to rucne poopravovat) a uzavierku si urobim hlavne kvoli tomu, aby sa do starsich zaznamov nevratili, a viem, ze to mam okontrolovane a v poriadku... plus to zauctujem

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    andreaS Pozri príspevok
    kvetka podla mna je idealna mesacna uzavierka... ja robim stvrtrocneho platcu dph, tak kontrolujem po stvrtroku, ale uzavierky robim mesacne, lebo to tam aj pekne ponuka...

    bola by hovadina uzatvarat zakazdym sklad a zakazdym uctovat o pohyboch...

    mne tam zvyknu pri kontrole povyskakovat rozne chyby (hlavne ked sa vrati do faktury a doplna tam daky tovar zo skladu, tak to zblbne a musim to rucne poopravovat) a uzavierku si urobim hlavne kvoli tomu, aby sa do starsich zaznamov nevratili, a viem, ze to mam okontrolovane a v poriadku... plus to zauctujem
    Ďakujem za Tvoje príspevky. Len som si chcela byť istá, či to tak môže byť.

    bobiko je offline (nepripojený) bobiko

    bobiko
    majernikova Pozri príspevok
    ... vedeli by ste aj mne poradiť s podobným problémom?
    Ďakujem
    a tym problemom bude...

    Uzávierka skladu-OMEGA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.