Zavrieť

Porady

FUNGUJE VAM DNES WEB CENTRUM A ATLAS?

Ahojte poradaci,

dnes popoludni mam problem dostat sa do svojich mailovych schranok na centre a atlase. Vsetky ostatne web-ky mi funguju, iba tieto dve nie - nemozem si teda ani citat postu, ani odosielat.

Vopred dakujem za odpovede)

Charmelka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Momentálne som sa dostala na centrum...pred hodinou som mala problém odoslať email

    charmelka je offline (nepripojený) charmelka

    charmelka
    Dakujem tym, ktori sa ozvali. Aj ja som sa uz pred chvilou dostala na Centrum.

    Prijemny podvecer

    Charmelka

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    charmelka Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,

    dnes popoludni mam problem dostat sa do svojich mailovych schranok na centre a atlase. Vsetky ostatne web-ky mi funguju, iba tieto dve nie - nemozem si teda ani citat postu, ani odosielat.

    Vopred dakujem za odpovede)

    Charmelka



    kergulaan Pozri príspevok
    Ide niekomu http://www.sme.sk/
    dik
    Popredné slovenské servery ako Markiza.sk, Joj.sk alebo Atlas.sk mali od štvrtka obeda striedavé výpadky. Výpadky mali aj Centrum.sk, Profesia.sk a ďalšie weby. Pripojenie všetkých serverov zabezpečuje spoločnosť GTS.
    Spoločnosť GTS vo svojom stanovisku potvrdila "masívne výpadky funkčnosti v chrbticovej dátovej sieti GTS, ktorá prenáša hlavnú časť slovenskej prevádzky GTS". Príčinu výpadku firma analyzuje, vyvrátila, že by mohlo ísť o tzv. DDos útok, ktorý niektoré slovenské servery vyradil z činnosti už v minulosti.
    Dôsledkom výpadku klesla dátová prevádzka celého slovenského internetu vo štvrtok poobede o 30 percent, cituje Živé.sk údaje zo slovenského peeringového centra.
    Večer bola prevádzka na väčšine webov obnovená, po deviatej hodine však došlo k ďalšiemu výpadku pri inej skupine serverov vrátane Sme.sk. SME tak bolo nedostupné takmer celú noc.

    FUNGUJE VAM DNES WEB CENTRUM A ATLAS?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.