Zavrieť

Porady

študentská odborná prax

Zdravím Vás

Potrebujem zohnať pre študenta 2.ročníka vš strojníckej v ba, nie pre mňa potvrdenie o vykonaní odbornej študentskej praxe. Ide o 6 týždňovú odbornú prax vo firme pôsobiacej v oblasti strojárstva najlepšie od 6.7. 2009 do 14.8.2009, mohol by byť aj iný termín z bratislavského kraja. Ide iba o potvrdenie a nejaké materiály ohladom činnosti firmy, aby sa z toho dala napísať správa. Nikto seriozne nekontroluje či dotyčný pracoval, alebo nepracoval v danej firme ja som tiež mal iba potvrdenie, ide iba o správu.

Ak má niekto možnosť takéto potvrdenie vystaviť prosím reagujte
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

    kvalitar
    no ja osobne ako firma by som taketo potvrdenie nevydal.isiel by som proti sebe a vystavoval firmu riziku a pre nic za nic. Je plno firiem ktore potrebuju pomoct a aj vyhladavaju ludi na prax, lebo usetria financie a student sa daco nauci. Lenze tu asi ide o to mat papier a nestracat cas vo firme resp. zadarmo pracovat

    Tomáš_sh je offline (nepripojený) Tomáš_sh

    Tomáš_sh
    pozri kvalitar, ide o to, že nie každý si môže dovoliť pracovať niekde 6. týždňov zadara, radšej ide na leto preč a zarobí si peniaze na štúdium, asi tak...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tomáš_sh Pozri príspevok
    Zdravím Vás

    Potrebujem zohnať pre študenta 2.ročníka vš strojníckej v ba, nie pre mňa potvrdenie o vykonaní odbornej študentskej praxe. Ide o 6 týždňovú odbornú prax vo firme pôsobiacej v oblasti strojárstva najlepšie od 6.7. 2009 do 14.8.2009, mohol by byť aj iný termín z bratislavského kraja. Ide iba o potvrdenie a nejaké materiály ohladom činnosti firmy, aby sa z toho dala napísať správa. Nikto seriozne nekontroluje či dotyčný pracoval, alebo nepracoval v danej firme ja som tiež mal iba potvrdenie, ide iba o správu.

    Ak má niekto možnosť takéto potvrdenie vystaviť prosím reagujte
    ETIKETA PORADY:
    14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tomáš_sh Pozri príspevok
    pozri kvalitar, ide o to, že nie každý si môže dovoliť pracovať niekde 6. týždňov zadara, radšej ide na leto preč a zarobí si peniaze na štúdium, asi tak...
    Ak je absolvovanie praxe podmienkou studia, ma ju student absolvovat.

    Vies, idealne je zarabat si a prist si po 5 rokoch VS len po diplom, ved peniaze treba, nie ....

    kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

    kvalitar
    suhlasim s ivkou ... potom to tak aj vyzera vo firmach ked pride absolvent... a nebude vediet ani pomaly precitat vykres, ale hlavne ze je strojny inzinier, v skole ho nikdy nenaucia co je v reale.A uznavam skoly ktore povinne davaju taketo praxe.Konecne aj na slovensko mozno doslo trocha zapadneho stylu a prepaja sa prax so studiom.

    študentská odborná prax

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.