Zavrieť

Porady

prijimacky na univerzitu komenskeho- logopedia

prosim vas, ak nahodou poznate niekoho kto robil prijimacky na logopediu a je prijaty napr. aj tento rok... mam otazku... ako sa mam pripravit aby to buduci rok vyslo?
no ale aj tak asi tazko kedze sa tam teraz hlasilo 132 ludi a brali 15-18... co je malo uz len z dovodu ze je to jedina fakulta na Slovensku, ktora toto studium umoznuje...
prosiiiiim poradte...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fyzis je offline (nepripojený) Fyzis

    Fyzis
    Ahojte - http://sipocka.wix.com/stranka - vznikla stránka pre uchádzačov na logopédiu a študentov logopédie (táto časť je zaheslovaná). Sú tu všetky informácie ktoré potrebujete vedieť - v prípade otázok sa môžte pýtať tam. Veľa šťastia :-)

    vajka22 je offline (nepripojený) vajka22

    vajka22
    Ahoj, som teraz prvacka na LG. Podla mna sa poriadne nauc biologiu a anglistinu. Na ustnom pohovore bud uprimna a usmievava a skus navstivit logopedicku aby ti pozrela vyslovnost ci nahodou nie je chyba v tom. Vela stastia na buduci rok.
    duves Dcera chodila 1 rok na tuto UK, jedna katastrofa čo sa tyka komunikacie. To tam vladnu ake pomery? Z rakuska uhorska asi. A nie sme jediní, čo mame take skusenosti. Buzeracia a šikan.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..a nedá sa na tej fakulte ísť na iný odbor a časom prestúpiť?..možno niekto vypadne....len uvažujem...

    dotts_V je offline (nepripojený) dotts_V

    dotts_V
    pepsikova Pozri príspevok
    ..a nedá sa na tej fakulte ísť na iný odbor a časom prestúpiť?..možno niekto vypadne....len uvažujem...
    dakujem ze sa na to niekto ozval... ja som nad tym tiez rozmyslala.. ale nie je tam ziadny pribuzny odbor... lebo na logopediu su prijimacky take ze je tam aj ustny pohovor... a tym padom by prestup nebol asi mozny lebo tam ide o spravnu vyslovnost a vyjadrovanie... a celkovo prijimacky su tam dost drsne...
    ale aj tak dakujem...

    esterixx je offline (nepripojený) esterixx

    esterixx
    Ahojte , nevedeli by ste mi poradiť prečo mi nejde link ;( ?? (Či už je vymazaný, nový…) ďakujem za odpoveď
    veronikasad Reagujes na príspevok osem rokov starý...
    misoft No logicky - po ôsmich rokoch stránka prestala existovať -expirovala.

    prijimacky na univerzitu komenskeho- logopedia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.