Zavrieť

Porady

Ako dať foto na internet

Prosím o pomoc. Potrebujem niekomu cez skype poslať foto. Tak, že tam bude mať odkaz , na ktorý klikne, tak sa mu otvorí. Alebo ak napríklad do internetových novín nášho mesta dám odkaz na fotku, kde si ju otvoria. Zatiaľ ju mám medzi : Moje obrázky. Kam ju treba uložiť? Ale prosím podrobne mi to napíšte, lebo ja tomu vôbec nerozumiem! Je to dosť súrne. Ďakujem veľmi,veľmi,veľmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Moj syn doporucuje http://imageshack.us
    Po prichode na stranku tam mas vpravo hore volbu "Brovse", po jej stlaceni sa ti otvori okno prehliadaca tvojho pocitaca a tam si najdes fotku ktoru chces dat na web, oznacis a potvrdis. Okno prehliadaca sa zavre a ty si znova na stranke Imageshack. Das "Start Upload", po skonceni ti to ukaze stranku s obrazkom a aj cestami k nemu. Toz si prekopirujes tu prvu - direct link tu image a niekomu ju posles. On ak v poste klikne na ten odkaz, tak sa mu otvori dany obrazok.

    Ja osobne by som preferoval Picasa od Google, ale to je trochu zlozitejsie.
    Ked ti ide iba o ulozenie 1-2 obrazkov tak toto je asi najschodnejsia cesta

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    ivet. Pozri príspevok
    Prosím o pomoc. Potrebujem niekomu cez skype poslať foto. Tak, že tam bude mať odkaz , na ktorý klikne, tak sa mu otvorí. Alebo ak napríklad do internetových novín nášho mesta dám odkaz na fotku, kde si ju otvoria. Zatiaľ ju mám medzi : Moje obrázky. Kam ju treba uložiť? Ale prosím podrobne mi to napíšte, lebo ja tomu vôbec nerozumiem! Je to dosť súrne. Ďakujem veľmi,veľmi,veľmi pekne.
    Postup v Skype :

    - označiť kontakt, komu chceš odoslať súbor - foto...
    kliknúť •odoslať súbor • vedľa smejkov, (..... kde píšeš správu)
    otvorí sa okienko s mojimi súbormi a fotkami v PC a v ňom si nájdeš fotku.
    2x klikneš na konkrétnu fotografiu, ktorú chceš poslať,
    súbor sa odosiela

    Ako dať foto na internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.