Zavrieť

Porady

Školák od septembra tohto roku

Chcela by som sa spýtať akú obuv kúpiť prvákovi, chlapcovi, na základnej škole na telesnú výchovu. Cvičky alebo nejaké tenisky? Na chladné počasie teplákovú súpravu, ale čo mu kúpiť ak bude teplo? Kedysi chlaci nosili červené trenky (za sociku). Alebo stačia obyčajné kraťasy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Rubrika Pozri príspevok
    Chcela by som sa spýtať akú obuv kúpiť prvákovi, chlapcovi, na základnej škole na telesnú výchovu. Cvičky alebo nejaké tenisky? Na chladné počasie teplákovú súpravu, ale čo mu kúpiť ak bude teplo? Kedysi chlaci nosili červené trenky (za sociku). Alebo stačia obyčajné kraťasy?
    Teraz už nie je predpísaný žiadny úbor. Môj syn mal biele tričko, tepláky a na teplé obdobia kraťasy. Potom v zime možno bude potrebná aj nejaká tepláková bunda (ale to závisí od konkrétnych podmienok). U nás napr. zakázali obuv s čiernou podrážkou (ktorá zanecháva na parketách v telocvični stopy). S týmto by som počkala, čo povie učiteľka - či cvičky alebo tenisky.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Su skoly, ktore trvaju na jednotnej farbe uboru /napr biele tricko, modre kratasy/ a predpisuju aj cvicky.
    Su skoly, kde je to jedno /farebne, akurat obuv musi mat bielu podrazku.

    Najlepsie je sa spytat priamo v skole.
    My sme zoznam potrebnych veci mali uz od juna vylepeny na okne skoly /aj so specifikacoiu /, kde sa da kedykolvek pocas prazdnin precitat.
    Naposledy upravil ivka70 : 30.06.09 at 08:20

    Školák od septembra tohto roku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.