Zavrieť

Porady

Slovenská sporitelna ma zase potešila

Poslala mi maila,že od 1.7 zvyšujú poplatok za vedenie účtu v balíku......tak hurá,proste človek si nevybere žiadny balík a platí a po rokoch sa rozhodne,no skor ma upozornili,že bude vyhodnejšie sa ,,zaradiť,, do nejakého balíka a tak si vybere jeden, potom mu skončí platnost karty a tak dostane novú,poteší sa že prvy rok ju má zadara ale ako vidím,proste si te prachy vždy nejak stiahnu,stoj čo stoj..........
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

alaya1 Pozri príspevok
Nikde neviem najst na ich stranke, kolko je momentalne poplatok za zrusenie sporoziro uctu, -bezneho uctu v ich banke. Prenasame hypo inde, tak potrebujem zrusit nase ucty aj s trvalymi prikazmi.
b) SPOROžíro - štandardný typ bežného účtu:
POPLATKY ZA POUŽÍVANIE ÚČTOV
Sadzba
Zriadenie Účtu
0,00 €
Vedenie Účtu
2,06 € mesačne
Zmena nakladania s Účtom
1,65 €
Zrušenie účtu
0,00 €
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

veronikasad Pozri príspevok
b) SPOROžíro - štandardný typ bežného účtu:
POPLATKY ZA POUŽÍVANIE ÚČTOV
Sadzba
Zriadenie Účtu
0,00 €
Vedenie Účtu
2,06 € mesačne
Zmena nakladania s Účtom
1,65 €
Zrušenie účtu
0,00 €

​Dakujem ti pekne,
Naposledy upravil alaya1 : 02.04.13 at 08:59
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

KUK sem.
1 0
vankusik29 vankusik29

vankusik29 je offline (nepripojený) vankusik29

A zase je to tu od 1.8.2013 novy cennik a 1 euro za pouzivanie internet bankingu. Nehoraznost.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

vankusik29
A zase je to tu od 1.8.2013 novy cennik a 1 euro za pouzivanie internet bankingu. Nehoraznost.
minulý mesiac poplatok 2,30 a dnes pozerám že 3,50. Ak je za netbanking 1,- tak za čo je sakra tých 20cenťákov.
0 0
vankusik29 vankusik29

vankusik29 je offline (nepripojený) vankusik29

Gina Er
vankusik29
A zase je to tu od 1.8.2013 novy cennik a 1 euro za pouzivanie internet bankingu. Nehoraznost.
minulý mesiac poplatok 2,30 a dnes pozerám že 3,50. Ak je za netbanking 1,- tak za čo je sakra tých 20cenťákov.
vedenie uctu zdvihli na 2,50 + 1 euro na internet banking
asi tam pojdem spravit poriadok osobne
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ale sme tým kapitalistickým bankám ukázali!
Holt,istoty sú istoty.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

vankusik29
Gina Er
vankusik29
A zase je to tu od 1.8.2013 novy cennik a 1 euro za pouzivanie internet bankingu. Nehoraznost.
minulý mesiac poplatok 2,30 a dnes pozerám že 3,50. Ak je za netbanking 1,- tak za čo je sakra tých 20cenťákov.
vedenie uctu zdvihli na 2,50 + 1 euro na internet banking
asi tam pojdem spravit poriadok osobne
ako??
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Gina Er
vankusik29
Gina Er
vankusik29
A zase je to tu od 1.8.2013 novy cennik a 1 euro za pouzivanie internet bankingu. Nehoraznost.
minulý mesiac poplatok 2,30 a dnes pozerám že 3,50. Ak je za netbanking 1,- tak za čo je sakra tých 20cenťákov.
vedenie uctu zdvihli na 2,50 + 1 euro na internet banking
asi tam pojdem spravit poriadok osobne
ako??
zruší účet
0 0
vankusik29 vankusik29

vankusik29 je offline (nepripojený) vankusik29

Janiela
Gina Er
vankusik29
Gina Er
vankusik29
A zase je to tu od 1.8.2013 novy cennik a 1 euro za pouzivanie internet bankingu. Nehoraznost.
minulý mesiac poplatok 2,30 a dnes pozerám že 3,50. Ak je za netbanking 1,- tak za čo je sakra tých 20cenťákov.
vedenie uctu zdvihli na 2,50 + 1 euro na internet banking
asi tam pojdem spravit poriadok osobne
ako??
zruší účet
presne tak asi zrusim ucet, vobec ziadna SMS mi neprisla, vobec ziadna sprava do internet bankingu, a pytat si 1 euro za pouzivanie internet bankingu je nehoraznost ked to bolo odjakziva zadarmo. Narok na ucet bez poplatku az ked je zostatok 10 tisic Eur. To uz naco by bezny clovek drzal 10 tisic na ucte pri uroceni 0,01 %.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

vankusik29
presne tak asi zrusim ucet, vobec ziadna SMS mi neprisla, vobec ziadna sprava do internet bankingu, a pytat si 1 euro za pouzivanie internet bankingu je nehoraznost ked to bolo odjakziva zadarmo. Narok na ucet bez poplatku az ked je zostatok 10 tisic Eur. To uz naco by bezny clovek drzal 10 tisic na ucte pri uroceni 0,01 %.
zas ďalšie vybavovačky,to si nechám až po rozvode,budem riešiť so zmenou priezviska :-(
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
vankusik29
presne tak asi zrusim ucet, vobec ziadna SMS mi neprisla, vobec ziadna sprava do internet bankingu, a pytat si 1 euro za pouzivanie internet bankingu je nehoraznost ked to bolo odjakziva zadarmo. Narok na ucet bez poplatku az ked je zostatok 10 tisic Eur. To uz naco by bezny clovek drzal 10 tisic na ucte pri uroceni 0,01 %.

Pozerám na výpis: poplatok 1 E, internet banking 1 E (u mňa to nie je novinka, platím takto už dosť dávno), ale čo ma riadne nasrdili:
k 1.8. dlh na kreditke 139,50 splatné 15.8. minimálna splátka 14,00; poslala som 150,00 s vedomím, že veď medzi prvým a pätnástym som už dačo aj platila, tak nech mám "do foroty" (inak viem, že kreditný zostatok na kreditnej karte bankári neznášajú!), pozerám na výpis, no normálne mi 15.8. zinkasovali tych 14 (to ma až tak nesrdí), ale že si za tento úkon účtovali poplatok 0,20 - tak to ma vytočili.
Fuj!
Vždy, keď tam niečo vybavujem osobne, pri odchode si poviem, že sem už prídem len kvôli zrušeniu účtu - no nedá mi to, byť sporožírovcom v prvej tisícke v NR, akosi zaväzuje.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

skoro všetky alebo všetky od augusta dvíhali poplatky....myslím, že vláda im zákonom stopla nejaký poplatok...treba to cvaknúť....mne platby kartou sms-ka chodí až od 20e...ak by som chcela aj do,tak poplatok.....inak z 4,99e mám 5,99e.....ale tým, že platím sve kartou tak sa mi poplatok sníži o to čo mi vrátia....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som platil u SLSP 2,3 eur mesačný poplatok a teraz vidím 2,50 + 1,- = 3,50.
Mám ten účet ale od 1997 a chodia nám tam obidve výplaty, takže stále je to pre nás výhodné.
Už som sa stretol s tým že ma lanárili do VUB-ky účet "zadarmo" ale iba na 2 alebo 3 roky a kto by stále riešil nové a nové účty.
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Ja som si dovolila v pobočke slsp otvoriť ústa..je tam 5 pracovníčok, stránky berie iba jedna, ostatné pilne pracujú, hlavy dole.. až na jednu ktorá ju má podopretú a rozpráva sa so známou o záhradke.. po 20 tich minutách čakania som odišla, nakoľko stránka predo mňou neviem čo riešila, ale nie a nie skončiť. Ja som chcela len vložiť na účet hotovosť.. Radšej som to vzdala a odišla. Neskôr som sa vrátila, zase si niečo odstála a potom som si povedala svoje, že majú otrasný systém, ako môžu takto vybavovať stránky ... samozrejme ohrnuli urazene nosom..
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja našťastie tento účet používam minimálne, takže poplatky za jednotlivé transakcie takmer nemám žiadne. Mám totiž účet aj v inej banke a to úúúúúúúplne zadarmo, a to zadarmo je už viac ako 3 roky.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ING konto mi už končí, to bol môj "realizačný účet" na trvalé príkazy.
Zo SLSP zase robím jednorázovky a v podstate ho držím na nule a nákup cez PAYPAL.
Mám aj Mbank, ale k tomu nemám veľkú dôveru. Budem ním ale musieť nahradiť to fantastické ING konto, ktoré to k 1.10.2013 v SR balí...
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Rozalka
Ja našťastie tento účet používam minimálne, takže poplatky za jednotlivé transakcie takmer nemám žiadne. Mám totiž účet aj v inej banke a to úúúúúúúplne zadarmo, a to zadarmo je už viac ako 3 roky.
- však keby sa klienti jednoducho zbalili a odišli (v dnešnej dobe je to raz-dva), akonáhle banka nejaký poplatok zavedie - tak by si to banky rozmysleli. Nuž ale oni počítajú s " konzervatívnosťou" slovákov - a bohužiaľ, je to tak.
už som určite písala - tiež mám poplatky už viac ako tri roky vo výške 0 eur (viac účtov) ... ak náhodou zmenia, idem " o dúm dál"
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať