Zavrieť

Porady

krv v stolici

mám problém, posledné týždne ma stále preháňalo a mala som pár krát aj krv v stolici, čo mi môže byť? brali mi krv no nič nezistili
Usporiadat
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

lea258 Pozri príspevok
no ja newem...asi to zatim necham len tak a ked sa to zopakuje tak pojdem..no hoc sa bojim a velmi...nemam rada doktorov a uz vobec nie nejake vysetrenia....co by mi pri takom vysetreni robil lekar???..a pri hemeroidoch by ma aj brucho bolelo??...inak bola som dnes na vecku lebo ma kusa prehnalo no solica uz bola cista...tak newem noo...
No pri hemeroidoch brucho nebolí, nemá z čoho bolí len konečník. Brucho ťa bolí z krčov ako ťa preháňa. No nasad si zatial dietku, suchare čajík. Ale ak by ťa preháňalo dlhšie, a mala by si bolesti brucha, a nebodaj teplotu tak chod za lekárom. Neboj sa sú horšie veci v živote ako lekár a vyšetrenia.
0 0
lea258 lea258

lea258 je offline (nepripojený) lea258

cize mam len suchare jest a pit caj?? nic viac??
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Horkú čokoládu, banány, borievky... proste všetko čo pomáha zastaviť hnačky. A samozrejme nič mastné alebo vymážané.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Xanti Pozri príspevok
No pri hemeroidoch brucho nebolí, nemá z čoho bolí len konečník. Brucho ťa bolí z krčov ako ťa preháňa. No nasad si zatial dietku, suchare čajík. Ale ak by ťa preháňalo dlhšie, a mala by si bolesti brucha, a nebodaj teplotu tak chod za lekárom. Neboj sa sú horšie veci v živote ako lekár a vyšetrenia.
Bolí , poprípade svrbí - po každom vyprázdnení je dobré sa umyť , nie vždy to ale situácia dovoľuje ...

Môžeš si urobiť aj samovyšetrenie .
Zvonku je to jasné , tam Ti to môže pozrieť aj niekto blízky , poprípade si to nahmatáš .
Ak je v oblasti ritného otvoru niečo väčšie ako hrášok , poprípade napuchnuté a bolí to na dotyk , je to jasné - hemák ja sviňa ...
Dá sa aj samovyšetrenie zvnútra , no neviem ako si na tom s , hm , základmi vyšetrenia ...Ako si poznamenala , nemáš rada doktorov a ani vyšetrenia , takže asi nie , čo ..?
Takže sa pozri sem http://www.ordinace.cz/clanek/hemero...eni-konecniku/

Inak , dobrá pomoc je Faktu gel - masť na hemeroidy...
0 0
Marek2712 Marek2712

Marek2712 je offline (nepripojený) Marek2712

Chcel by som vás poprosiť o radu. Mám taký problém. Už asi štyri sni mám redšiu stolici a zvykne sa v nej objavovať aj krv.Je červená. Pred tým som mal problémy s hemoroidami no po čase prešli. Pri stolici ma páli a bolí konečník.. Však sú to len tie hemoroidy?? Ďakujem
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Marek2712 Pozri príspevok
Chcel by som vás poprosiť o radu. Mám taký problém. Už asi štyri sni mám redšiu stolici a zvykne sa v nej objavovať aj krv.Je červená. Pred tým som mal problémy s hemoroidami no po čase prešli. Pri stolici ma páli a bolí konečník.. Však sú to len tie hemoroidy?? Ďakujem
No môžu to byť len hemeroidy, ale tiež to môže byť nejaká trhlinka v konečníku, a aj tráviace problémy.
Ak je tá krv čerstvá tak je určite len z konca tráviacej sústavy. Skús to preliečiť ako hemeroidy, teda maste, dodržiavanie hygieny a ked sa to nezlepší do týždňa tak by si mal ísť k lekárovi, aby si niečo nezanedbal.

Iné problémy nemáš? Len redšiu stolicu a tú krv? Ako často máš stolicu? Jedol si niečo neobvyklé?
0 0
Poola Poola

Poola je offline (nepripojený) Poola

na ulceroznu kolitidu (UC) a crohnovu chorobu (MC) existuje forum kde je mozne komunikovat aj s odbornikom, aj chori ludia medzi sebou.
forum.crohnclub.sk
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať