Zavrieť

Porady

zamrzavanie a vypinanie pc

prosm vas newim si rady ... pocitac sa mi pri niektorych hrach restartuje pri inych mi zamrzava ... zamrzava napriklad pri call of duty4:modern warfare da sa povedat ze graficky trochu narocne ale vzdy mi hra ide asi pol roka-rok a potom zacne zamrzavat cely pc pri pol hodine-hodine hrania ... a restartuje sa pri delta force:black hawk down ... toto je pomerne stara hra graficky uplna normalka ... predtym mi aj isla ... a teraz hram mozno minutku zapnem misiu a cele to padne, resp. restartne ... fakt PCcko bolo uz asi 5 krat u chlapika naposledy mi tam nahodil "novu" graficku kartu ATI Radeon 3600 ... predtym tam bola G-Force cislo si napamatam ... fakt toto sa mi robi uz 3 rok prve dva roky od kupenia PCcka to slapalo nenormalne dobre ... ak potrebujete vedet nake tie komponenty ake mam tak napiste pohladam te papiere ...
Usporiadat
Showtek Showtek

Showtek je offline (nepripojený) Showtek

No jasné práve preto mám 500W.
0 0
Showtek Showtek

Showtek je offline (nepripojený) Showtek

No čo už si zistil chybu?
0 0
sergejsvk sergejsvk

sergejsvk je offline (nepripojený) sergejsvk

Zdravím... mam podobný problém mne sa vypína monitor počas hrania hier asi po 20min monitor hodí čiernu obrazovku a hra sa zasekne. mam 2GB Ram 500HDD 2,8GHz a apphire ATI Radeon HD 3650 512MB 400 W zdoroj značka Allied...
vytiahol som jednu Ram s PC a hral som hry asi 2h a nič sa nestalo obraz išiel odskúšal som obe ramky po jednom a nič obraz išiel bez problémov ale akonáhle som dal do PC obe tak obraz už po 20 min sa vypol, skúšal som aj iní zdroj a nepomohlo... už som skúšal kontakty po zapájať na novo a nič... prosím o pomoc už som zúfalí... Ďakujem za pomoc
Naposledy upravil sergejsvk : 23.07.10 at 21:40
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ak obe ramky spolu robia problém ,tak ich skús zapojiť do ných slotov ,ak má doska 4 sloty,alebo sa pozri či nie je k doske novší bios.Tie ramky sú jednej značky a hodnoty ?Ak áno ,tak ich skús zapojiť ako dual.
0 0
sergejsvk sergejsvk

sergejsvk je offline (nepripojený) sergejsvk

ramky niesu jednej značky mam novy bios na doske a mam len dva sloty na doske to sú DDR 1 ramky soket dosky je 754 a pri hraní hry mi blbnú textúry čoto može byt ?
Naposledy upravil sergejsvk : 24.07.10 at 16:47
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak sa "hádajú" pamäte - rýchlosť zápisu i čítania z pamätí by mala byť rovnaká (pokiaľ je jedna rýchlejšia a druhá pomalšia - prispôsobí sa to pomalšej). I časovania pamätí by mali byť rovnaké (cykly). Zožen si RAMku takú, aby bola párom k jednej z nich.
0 0
sergejsvk sergejsvk

sergejsvk je offline (nepripojený) sergejsvk

dík za radu to som tušil ... a tie chybne textúry počas hry proste je vymodelované auto a s nárazníku trčí textura daval som aj nove nové ovládače a nepomohlo... práve dnes my zhorel zdroj aký odporúčate kúpiť dík
0 0
Majky11 Majky11

Majky11 je offline (nepripojený) Majky11

Som kto som...
sergejsvk Pozri príspevok
dík za radu to som tušil ... a tie chybne textúry počas hry proste je vymodelované auto a s nárazníku trčí textura daval som aj nove nové ovládače a nepomohlo... práve dnes my zhorel zdroj aký odporúčate kúpiť dík
Najprv k tomu čo písal misoft : Je to tak, pri dvoch spolupracujúcich ramkách s inou rýchlosťou sa automaticky tá rychlejšia podradzuje tej slabšej.

Detto platí aj o tom, že zle poskladané PC s procesorom z budúcnosti nepôjde tak ako by malo, ak tam bude napr. slabá matičná doska. Všetko je súhra z zladenosť komponentov. Ak jeden komponent je horší, automaticky ukracuje silnejší - lepší komponent o možnosť 100 %- ného využitia.

To je akokeby ste dali kolesá z BMW na škodu 120. Jednoducho rýchlejšie nepôjde. Už som to tu nedávno v nejakom príspevku vysvetľoval.

Čo sa týka toho vykresľovania, tak tam môže mať čo to do činenia aj grafika...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

sergejsvk Pozri príspevok
práve dnes my zhorel zdroj aký odporúčate kúpiť dík
Najlepšie s hasiacim prístrojom , aby nezhorel.

Možno stačí aj taký :

http://datacomp.sk/seasonic-energy-k...0w_d48184.html
0 0
sergejsvk sergejsvk

sergejsvk je offline (nepripojený) sergejsvk

nejaký lacnejší by nebol ?
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

pokial nechces aby ti zase za chvilu vyhorel tak lacnejsi ani nie, tieto seasonici su su velmi spolahlive
neviem aku mas celu zostavu, mozno by tam stacil aj 400W
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

sergejsvk Pozri príspevok
nejaký lacnejší by nebol ?
Lacnejšie zdroje sú :
http://datacomp.sk/eurocase-ec400w-x...hs_d68777.html

http://www.eurocase.cz/index.php?gid=428
Naposledy upravil Vlado40 : 25.07.10 at 11:23
0 0
sergejsvk sergejsvk

sergejsvk je offline (nepripojený) sergejsvk

rozmýšľam nad týmto Fortron 400W Blue storm II
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

To je ten lacnejší ?
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

eurocase ani zadarmo
0 0
sergejsvk sergejsvk

sergejsvk je offline (nepripojený) sergejsvk

nie to je z výpredaja na agem.sk
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

sergejsvk Pozri príspevok
nie to je z výpredaja na agem.sk
Píšu pri ňom servisované ,záruka 12 mesiacov,tak ja by som to nebral.
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=14917272
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A doplním Vlado40: a ani keby mi za to platili.
0 0
sergejsvk sergejsvk

sergejsvk je offline (nepripojený) sergejsvk

no ľudia uz som asi zisťil v čom bude to vypínanie obrazu ramkou to nebude doska mi odchádza alebo grafika

už sa mi to stáva častejšie
Naposledy upravil sergejsvk : 06.08.10 at 16:42
0 0
zulah zulah

zulah je offline (nepripojený) zulah

Ahoj, mám ten istý problém ako tu už je niekoľko krát zmienené.
Reštartuje sa mi PC pri hraní COD:MW2 a MW3 ale je zaujímavé že pri akejkoľvek inej hre ide všetko ok. Battlefiel 3 aj The Elder Scroll: Skyrim idú v pohode bez jediného reštartu PC.
Mám túto zostavu:
Typ procesora: DualCore AMD Athlon 64 X2 Black Edition, 3000 MHz (15 x 200)
Názov zákl. dosky: Gigabyte GA-MA790X-DS4 (2 PCI, 3 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)
Grafická karta: Gainward NVIDIA GeForce 8800 GT (512 MB)
Systém. pamäť: 6144 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
Zdroj: Fortron BluesStorm II 500

Bude mi vedieť niekto poradiť?
Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať