Zavrieť

Porady

A to je čo?! - divoká "chrípka"?

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Dnes som dostala túto SS, neviem, či to nie je nákazlivé, alebo, či to nie je SPAM nového duhu infekčných chorôb, nejaká "divoká " chrípka...

kmotros
Junior Member

Členom od: 08-06-09
Príspevky: 1
Súhlasil: 0x
Získal 1 súhlas
v 1 príspevku
PoradaBody: 0

Chudáčik, nevie sa inak realizovať, a vraj je nákazlivý, tak som ho vymazala aj ja...
Ale SS ste dostali určite väčšina diskutujúcich v témach, ktoré "zopsul"...[
Naposledy upravil ondrejvla : 09.07.09 at 22:44
Usporiadat
Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

lenkak Pozri príspevok
moderátor nemá prístup do ss.
Kto potom tie dnešné SS zmazal ? Ja som ju tiež na PORADe nenašla a v notifikáciach ano.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

veronikasad Pozri príspevok
Kto potom tie dnešné SS zmazal ? Ja som ju tiež na PORADe nenašla a v notifikáciach ano.
Nikto osobne ich nezmazal, systém to urobí automaticky, pokiaľ niektorý užívateľ dostane "banned", teda ak sa vylúči. Všetky príspevky, súkromné správy takéhoto vylúčeného užívateľa sa odstránia, dokonca tuším, že kvôli nemu to Richard tak nastavil. A vylúčiť ho môže tuším aj moderátor, ja som to ešte neskúšal.

Nemusíš mať strach, jediný človek, ktorý môže vidieť súkromné správy je Richard (je to logické, keďže je tvorca programu), ani moderátori na to nemajú oprávnenie.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

lenkak Pozri príspevok
moderátor nemá prístup do ss.
A škoda, že sa kurčitým veciam nechce Richard vyjadriť, ale Porada sa stáva pre mnohých nie práve spoľahlivou stránkou.
V čom nie je spoľahlivá?

A myslíš si, že Richard má skutočne toľko času, aby odpovedal na každý dotaz, ktorý sa objaví niekde v téme? Pochybujem, že má čas prezerať všetky témy, či ho niekto niekde náhodou neosloví alebo sa niekto niečo nepýta.

Mne napr. vždy reaguje, pokiaľ mu napíšem súkromnú správu. AK niekto niečo dôležité chce, nech mu napíše SS. Ale pokiaľ bude dostávať 100 SS denne, pochybujem, že každému odpovie,. nie preto, že by nechcel, ale že to nie je v jeho silách.

Ak chceš o tom diskutovať, napíš mi SS, nech nerozvíjame túto tému. Alebo založ novú tému v sekcii Ohlasy.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Chobot Pozri príspevok
Prosím diskutujúcich, aby sem už nepridávali príspevky, téma bude vymazaná.

Ďakujem.
posúvam
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Keďže mnoho vecí nebolo vysvetlených, človek si môže myslieť čokoľvek. Ty si určité veci objasnil, beriem ok. Viem, že Richard nemôže stíhať časovo, nevyžadujem od neho nič, iba nech sú základne veci niekde rozpísané, napr. aké možnosti ma moderátor, čo môže nováčik a pod., aby sme predchádzali témam takéhoto typu.
Verím, že Porada je spoľahlivou stránkou, aj keď niekedy sa to nezdá.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Chobot Pozri príspevok
Prosím diskutujúcich, aby sem už nepridávali príspevky, téma bude vymazaná.

Ďakujem.
.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Chobot Pozri príspevok
V čom nie je spoľahlivá?
Napríklad v tomto. Dobre si pamätám na už vymazanú tému, v ktorej pisateľka žiadala radu, ako sa dá dostať do mailovej schránky iného. A kamil nelenil, poradil. Medziným spomenul aj to, že to ide aj na Porade, ak poznáte email, na ktorý chodia notifikácie nickom. Potom nie je čud, že môžu SS zmiznúť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

To je ten Kamil fakt taký nezničiteľný???Ja neviem, ale asi sa dobre vyzná v IT systémoch a nicky si zakladá na všelijakých roznych miestach( napr. v knižnici v Sládkovičove a pod.)a preto sa asi nedá zablokovať jeho IP adresa,lebo má stále inú, neviem čo s ním...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Začínam mať také tušenie , že Kamil je Mečiar...( resp. Mečiar je Kamil)
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Táto téma nie je ešte uzatvorená?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ja by som ju aj uzavrela, ale ako? Alebo ak sem zablúdi moderátor, nech ju vymaže, to bude asi jediné antibiotikum na túto "infekčnú humporu"...

Ahá, už som ju uzavrela, len ešte prosím vymazať... Chobotík, prosím...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Nemám chuť sa tu rozčuľovať čo všetko dokáže napáchať jeden "človek" a ako mu všetci na to skočia....

Však oklamaných ľudí mame spústu. Pridajte sa k nim....

SSky sa pri vylúčení člena istým spôsobom (tento spôsob používame len na KM) automaticky zmažú tiež.

Neviem kto by mal chuť a čas čítať tie jeho sprostosti vo vašich schránkach.... ach jaj...

Jediné čomu už budem venovať energiu je súdny proces s týmto škodcom...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať