Zavrieť

Porady

Poradíte mi prosím s Gmail-om:/

Prosím, kto by mi mohol poradiť s Gmail-om... Chodím naň cez operu a posledné dni mi vypisuje :

URL byla přesměrována na https://mail.google.com/mail/?zx=k1s...mayghx0&shva=1. Klepnutím na odkaz přejdete na toto umístění.

keď na ten odkaz ťuknem vypíše:

Moved Temporarily
The document has moved here.


aj operu mam preinštalovanú, chvíľu to išlo a znova to začalo robiť...

v explorer mi to nerobí , ale ja chcem cez operu
ďakujem pekne za radu.
Naposledy upravil Halli : 13.07.09 at 17:57
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
slavica

URL byla přesměrována na https://mail.google.com/mail/?zx=k1s...mayghx0&shva=1. Klepnutím na odkaz přejdete na toto umístění.
znamená, že ťa presmeruváva na zabezpečený (bezpečnu) stránku (poznáš to podľa https:

Kliknutím sa takto dostávaš priamo na gmail.com , normálne sa prihlás loginom a heslom.
Druhý oznam ti oznamuje Dočasne presunuté. Dokument bol presunutý sem.

Kliknutím na odkaz som sa sám dostal do g-mailu, kľudne použi!

V Opere neviem (nemám ju - som pod FF), ale niekde by malo byť v možnostiach nastaviť g-mail ako predvolenú schránku. Tým pádom v IE (ak v Opere bude predvolená) už predvolená nebude.
Naposledy upravil misoft : 13.07.09 at 23:12

Halli je offline (nepripojený) Halli

Halli
misoft Pozri príspevok
slavica

znamená, že ťa presmeruváva na zabezpečený (bezpečnu) stránku (poznáš to podľa https:

Kliknutím sa takto dostávaš priamo na gmail.com , normálne sa prihlás loginom a heslom.
Druhý oznam ti oznamuje Dočasne presunuté. Dokument bol presunutý sem.

Kliknutím na odkaz som sa sám dostal do g-mailu, kľudne použi!

V Opere neviem (nemám ju - som pod FF), ale niekde by malo byť v možnostiach nastaviť g-mail ako predvolenú schránku. Tým pádom v IE (ak v Opere bude predvolená) už predvolená nebude.
Ani mne to nerobí v Exploreri...ale neviem prečo to začalo robiť v Opere., asi to bude niekde v nastavení,mmmm...ďakujem za ochotu pomocť

ak niekto ešte poradí budem rada, dík

prevod je offline (nepripojený) prevod

prevod
ahoj ,
skus si v opere vymazat cookies a vyrovnavaciu pamat cache.
V menu klikni na "Nastroje" -> "Vymazat sukromne data" , potom klikni na "Podrobnosti" a nechaj zaskrtnute len tieto dve volby :
"Zmazat vsetky cookies"
"Vymazat z cache vsetko"

co sa tyka predvolenej schranky , tam problem nebude pretoze opera pristupuje k schranke od gmailu ako prehliadac , nie ako e-mailovy klient.

Halli je offline (nepripojený) Halli

Halli
prevod Pozri príspevok
ahoj ,
skus si v opere vymazat cookies a vyrovnavaciu pamat cache.
V menu klikni na "Nastroje" -> "Vymazat sukromne data" , potom klikni na "Podrobnosti" a nechaj zaskrtnute len tieto dve volby :
"Zmazat vsetky cookies"
"Vymazat z cache vsetko"

co sa tyka predvolenej schranky , tam problem nebude pretoze opera pristupuje k schranke od gmailu ako prehliadac , nie ako e-mailovy klient.
prevod...ďakujem pekne, skúsim, ale došlo mi dnes toto z Gmailu....

Zdá sa, že nastal problém. Skús použiť Gmail pomocou podporovaného prehľadávača. Ak táto chyba nastala pri používaní podporovaného prehľadávača, odporúčame, aby si informoval/a svojho poskytovateľa internetovej služby (ISP), že proxy neakceptuje cookies na presmerovaniach HTTP.

Ak sa chcete vrátiť do Gmailu, kliknite sem. Budete sa musieť znovu prihlásiť do svojho účtu.



skúsila som radu prevoda a dodávam...vďaka už to "fungieren"
Naposledy upravil Halli : 15.07.09 at 15:12

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Stevo5
slavica
Neviem ti poradiť inak, len aby si si skontrolovala počítač na vírusy a spyware. Skús použiť dobrý antivír a antispyware a samozrejme pred použitím aktualizuj ich databázu. Preskenuj si nimi počítač z núdzového režimu.
Len pre tvoje info, ja používam ako poštového klienta tiež Operu, jedna z mojich schránok je na Gmaili a žiadny problém s poštou nemám.

Halli je offline (nepripojený) Halli

Halli
Stevo5 Pozri príspevok
slavica
Neviem ti poradiť inak, len aby si si skontrolovala počítač na vírusy a spyware. Skús použiť dobrý antivír a antispyware a samozrejme pred použitím aktualizuj ich databázu. Preskenuj si nimi počítač z núdzového režimu.
Len pre tvoje info, ja používam ako poštového klienta tiež Operu, jedna z mojich schránok je na Gmaili a žiadny problém s poštou nemám.
Stevo aj tebe ďakujem, použila som to, čo mi napísal prevod, fungovalo to , ale nedalo sa mi prihlásiť...keď som "kolače" nastavila tak mi robí to čo na začiatku....dokelu, aj vírusy som odkontrolovala... nemalo by tam byť nič...

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Stevo5
Ešte skús vyskúšať Operu USB. Má výhodu v tom, že sa nemusí inštalovať. Len si to stiahneš, rozbalíš do niektorého adresára ktorý si na to vytvoríš (napríklad: Opera USB) a používaš. Všetko je tu v tom jednom adresári, takže spustíš Operu z tohoto adresára, vytvoríš si v nej poštové kontá ako v klasickej Opere, vyskúšaš či ti ten problém s Gmailom bude robiť aj tu, a potom - ak uznáš za vhodné, vymažeš celý adresár a je po Opere USB. Alebo ju budeš používať aj potom.
Dá ti to info o tom, či nebude problém u teba niekde v nastaveniach pôvodnej Opery.

Klikni si sem:
http://download.res5ekt.com/opera-usb/

Stiahni si :Opera USB Opera 9.63, build 10476 International

Pri inštalácii zvoľ jazyk Čeština, myslím že Slovenčina tam nie je, ale skontroluj si to.
Nie je to posledná verzia, ale ak budeš mať záujem na tú skúšku to stačí.

Poradíte mi prosím s Gmail-om:/

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.