Zavrieť

Porady

Nejde zapnúť počítač.

Prosím Vás neviete čo s tým môže byť, resp. čo urobiť. po zapnutí vôbec nenaštartuje systém a vypíše chybu:
ERROR 1802:Unauthorized network card is plugged in - Power off and remove the mini PCI network card
Vďaka za každú radu
Usporiadat
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

to všetko viem, ale proste nefunkčné záložky sa mi ani neotvoria ani nedajú ZMAZAŤ........nijakým spôsobom. Už som skúšala všetko.
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

sybila3 Pozri príspevok
to všetko viem, ale proste nefunkčné záložky sa mi ani neotvoria ani nedajú ZMAZAŤ........nijakým spôsobom. Už som skúšala všetko.
Čital som. A ty si čítala aj poslednú vetu príspevku #22? Skúsila si aj ten CCleaner? Ľutujem, inak poradiť neviem.

Ak nechceš inštalovať nový Firefox, tak si stiahni verziu ktorú nie je treba inštalovať, len si vytvor nový adresár, napr. Firefox 3, stiahni zo stránky (odkaz je dolu) súbor s FF 3.5 SK, ten rozbaľ do adresára ktorý si vytvorila. To je všetko, spusti FF a používaj. Ak ťa omrzí, jednoducho celý adresár zmaž a rozbaľ si FF znovu z toho stiahnutého súboru. Nič sa neinštaluje, nič si nezapisuje do registrov, ak si ju nakopíruješ na USB kľúčik tak ju budeš mať stále so sebou aj s tvojimi nastaveniami a záložkami.
Popisujem ti to preto, že s touto verziou je jednoduchšia práca/údržba a v prípade problémov nie je zložité ju vymeniť za novšiu verziu alebo tú istú verziu ale nanovo (pri problémoch) tak, že si ju znovu rozbalíš do niektorého adresára.

Download Mozilla Firefox 3.5.1 SK v USB verzii:
http://www.mozilla.sk/download/prenosne/
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ďakujem skúsim, potom sa ozvem, či sa podarilo.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ccclener mi niečo poodstraňoval, ale záložky zostali ale najhoršie je že sa nedajú ani presunúť, proste nič sa s nimi nedá robiť.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať