Zavrieť

Porady

Stanislav 1975 - blahoželanie

K Tvojim narodeninám Ti prajem veľa ZDRAVIA, ZDRAVIA a ZDRAVIA. Ostatní Ti určite zaželajú aj to ostatné...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    JarkaL Pozri príspevok
    K Tvojim narodeninám Ti prajem veľa ZDRAVIA, ZDRAVIA a ZDRAVIA. Ostatní Ti určite zaželajú aj to ostatné...
    Jarka,dik za zelanie-som rad,ze si si spomenula...Inak,dnes neoslavujem,zrusil som posedenie s kamaratmi z dovodu vcerajsieho nestastia na Pohode.Ani neviem,nejako sa ma to dotklo a dneska nemam vobec chut ani naladu niekam ist oslavovat...

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL

    To áno, včera bol blbý deň, nielen Pohoda, ale aj ostatné správy v TN boli hrozné, samé nešťastia. Život prináša bohužaľ aj takéto veci.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    JarkaL Pozri príspevok

    To áno, včera bol blbý deň, nielen Pohoda, ale aj ostatné správy v TN boli hrozné, samé nešťastia. Život prináša bohužaľ aj takéto veci.
    Ja neviem,cim dalej tym ma vsetky taketo nestastia nejako rozcitliveju-same havarie,nestastia,vrazdy-uz ma to nebavi...Pred tym ako som siel sem na Poradu tak som kukol sme.sk a hned sa clovek dozvie,ze pri detve zasypalo drevo otca so synom(22 a 56 r.) a teraz maj dobru naladu...Fakt ma to uz niekedy nebavi...

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    k tomu zdraviu zaželám ešte veľa splnených snov a túžov, veľa lásky, šťastia, bohatstva - v akejkoľvek podobe, skrátka, nech sa Ti darí všetko, čoho sa chytíš a čo si zaželáš

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Stanislav,
    i keď nie si môj kamarát,
    i tak Ti prajem, aby Ťa mal každý rád,
    i keď „nemusíš“ žiadne svokry,
    tak kúsok seba, prosím zapri
    sadni si ku mne, a trošku si ma vypočuj...

    Prajem Ti to, čo želá sa priateľom
    by zdravie si mal pevné buku, so stromom
    si zadaj taktiež šťastie
    nech v Tvojom dome stále rastie
    nech konáre si rozpína...

    Lásku si váž, opatruj a kolíš,
    no nielen k sebe, k zrkadlu kde sa holíš,
    ale k žene, ktorú si si vybral
    k deťom, čo s ňou si vyhral
    v aréne divadla, zvaným život...

    Želám Ti, možno málo, možno priveľa,
    neukazuj zo seba len rebela
    keď citu máš v sebe za dvoch ľudí,
    keď dobré je to, čo máš v hrudi
    tak ukáž dobro svetu vôkol seba...



    Krása kaktusu.jpeg  

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Krasne blahoprianie, priamo na telo napisala Vlasticka. Pripajam sa ku gratulantom aj ja, aj ked basen nevycarim, prajem vela zdravia.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Stanko, všetko najlepšie k narodeninám , veľa zdravia,šťastia ,lásky a nech sa Ti v živote darí .

    brčko je offline (nepripojený) brčko

    brčko
    Stanislav,
    pripájam sa ku gratulantom. Nech sa ti darí, no snád aj vdaka tým horším dňom oceníš dni bežné a vychutnáš si dni šťastné. A prajem viacej tých posledne menovaných.

    gabina

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Ja síce nestíham, ale o to srdečnejšie Ti želám všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia, šťastia, lásky a všetkého po čom túžiš.

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    Milý Stanko, pripájam sa ku gratulantom a prajem Ti všetko najlepšie k Tvojim narodeninám.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Zasa oneskorene sa pripájam k zástupu gratulantov...ale Stanko naozaj úprimne Ti k narodeninám želám všetko najlepšie...nielen zdravie,šťastie lásku úspechy a bohatstvo, ale naozajstných priateľov či priateľky, ktorí (é) budú vždy pri Tebe vtedy, keď ich budeš najviac potrebovať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.