Zavrieť

Porady

Kam s deťmi cez prázdniny?

Chcem Vás poprosiť o tipy na jednodňové výlety s deťmi a Vaše skúsenosti, prípadne akcie pre deti, ktoré sa niekde konajú. (zaujíma ma okolie Bratislavy). Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Milí rodičia!


    Uvažujete o vyplnení voľného času vašich detí počas letných prázdnin? Máme pre vás riešenie: Denný jazykový tábor.
    Vaše deti sa budú učiť a zároveň hrať sa pod dozorom skúsených lektorov. Na každý deň je pripravená iná zaujímavá téma.
    Denný tábor je určený pre deti od 6 do 15 rokov, ktoré rozdelíme do skupín podľa veku a jazykových znalostí.
    Denný program:

    • Príchod detí je medzi 8,00 – 8,30 hod
    • Dopoludnia je vyučovanie cudzieho jazyka „Škola hrou“ 8,30 – 11,30 hod
    • Obedňajšia prestávka 11,30 – 12,30 hod (obedové menu v reštaurácii pozostáva z polievky, hlavného jedla a nápoja)
    • Popoludní od 12,30 – 16,30 hod sú nachystané tvorivé dielne, hry, súťaže a pod.
    • Odchod je do 17,00 hod (po dohode s rodičmi aj neskôr)

    Každý turnus = jeden týždeň, začína sa vždy v pondelok, t.j. 2. júla, 9.júla, 16. júla, 23. júla, 30. júla, 6. augusta, 13. augusta, 20. augusta.

    V cene je zahrnuté:
    • Anglický/nemecký kurz vedený skúsenými lektormi
    • Obed, desiata a olovrant, pitný režim
    • Celodenný pobyt v moderných, klimatizovaných priestoroch inštitútu
    Cena jedného turnusu je 150,00€
    Zľavy:
    • 7% pri prihlásení súrodencov (zľava sa vzťahuje na každého z nich)
    • 7% pri prihlásení dieťaťa na dva týždne

    Kontakt:
    Inštitút jazykov a vzdelávania, pobočka Petržalka, Pečnianska 6
    petrzalka@ijav.skTáto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , www.petrzalka.ijav.sk
    Tel: 0903 204 901

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    pogy Pozri príspevok
    Chcem Vás poprosiť o tipy na jednodňové výlety s deťmi a Vaše skúsenosti, prípadne akcie pre deti, ktoré sa niekde konajú. (zaujíma ma okolie Bratislavy). Ďakujem.
    Minule som tu písal o mieste kam sa dá ísť na výlet...

    http://www.porada.sk/t115694-tip-na-...i-stupave.html

    Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

    Reprografia
    Červený Kameň, jaskyňa Driny - Smolenice, stará dobrá klasika.
    Koliba - Kamzík, Železná studienka - vhodné na športy a opekanie. Hrádza smer na Rusovce - jazero
    Okolie Nitry a Levíc, ak vám to nie je ďaleko.
    Prechádzka po Zobore, kaštieľ a koníky v Topolčiankach, vydlabané "domy" Brhlovce,...
    kp

    rozum je offline (nepripojený) rozum

    rozum
    Ahoje ľudia pre ľudí.Chcela by som vedieť ako riešite prázdniny. Mám deti ktoré sú vo veku ked ich nemôžem nechať samé taký dlhý čas to je 9hod. Na babky sa spoliehať nemôžeme. Tak berieme na striedačku dovolenku lenže je tu ešťe celý polrok.Viete dovolenku človek berie aj miesto paragrafu, lebo v robote nám paragrafy odmietajú preplácať, a namiesto PN. Dovolenkových dní je príliš málo aby nám to vystačilo.

    pogy je offline (nepripojený) pogy

    pogy
    Sme na tom podobne. "Našťastie" tieto prázdniny som nezamestnaná, takže tento problém nám odpadol. Ale minuly rok, keď som bola zamestnaná, tak to bola hrôza, kam, kedy, koho,.... Bola som aj 2 týždne OČR, nejaké prímestské tábory, no látali sme ako sa dalo.

    Kam s deťmi cez prázdniny?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.