Zavrieť

Porady

Darujem - permanentku na plaváreň TN

obyčajná žena, napriek všetkému optimista ...viac
Ahoj, asi som to zle napísala, keďže sa nikto neozval.
Rada by som niekomu, kto je z TN a okolia a chcel by chodiť na Mestskú plaváreň, darovala permanentku na 25 vstupov.
Pekný deň všetkým
Naposledy upravil arizona : 29.07.09 at 19:15
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Karuša Pozri príspevok
Ahoj, asi som to zle napísala, keďže sa nikto neozval.
Rada by som niekomu, kto je z TN a okolia a chcel by chodiť na Mestskú plaváreň, darovala permanentku na 25 vstupov.
Pekný deň všetkým
Pekné gesto.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Pravdu povediac, ked som precital nazov temy, som si pomyslel: Kto len moze darovat len tak plavaren v takej tazkej hospodarskej situacii?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
luigi72 Pozri príspevok
Pravdu povediac, ked som precital nazov temy, som si pomyslel: Kto len moze darovat len tak plavaren v takej tazkej hospodarskej situacii?
Keď to nevynáša a nikto to nechce kúpiť. Čo s tým?
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Plavaren, ktora nevynasa? Zly management...
0 0
Karuša Karuša

Karuša je offline (nepripojený) Karuša

obyčajná žena, napriek všetkému optimista ...viac
He-he, jasne, keď som si to po sebe prečítala, mohlo to tak vyzerať. Nejaká som dnes vyhodená z koľajnice, alebo čo.
Aj tak, škoda, že to nikto nechce - v dnešnej hospodárskej situácii. Veď je to pekných pár ušetrených peniažkov / a navyše žiadne vystávanie v rade na vstupenku/.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Karuša Pozri príspevok
Ahoj, asi som to zle napísala, keďže sa nikto neozval.
Rada by som niekomu, kto je z TN a okolia a chcel by chodiť na Mestskú plaváreň, darovala permanentku na 25 vstupov.
Pekný deň všetkým
Cez prázdniny určite nájdeš niekoho z rodiny, od susedov, komu urobia permanentky radosť...V prvom momente ťa nikto nenapadne, stačí si prejsť tel.zoznam v mobile a uvidíš, že si na niekoho spomenieš...
PS: bude sa stavať v TN nové kupko?
0 0
Karuša Karuša

Karuša je offline (nepripojený) Karuša

obyčajná žena, napriek všetkému optimista ...viac
Tiež ma to napadlo, že to dám niekomu známemu. Žiaľ, rodinu žiadnu nemám, sme s manželom sami. A keď som začala premŕvať mobil, tak som si spomenula na niekoľko situácií, kedy som bola prajná a nakoniec som sa nedočkala ani toho " ďakujem ". Tak som si povedala, že radšej urobím radosť niekomu cudziemu.
P.S. Podľa mojich info sa kupko nové stavať bude.
0 0
Karuša Karuša

Karuša je offline (nepripojený) Karuša

obyčajná žena, napriek všetkému optimista ...viac
ďakujem
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

...keby som bol z TN...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Karuša Pozri príspevok
Tiež ma to napadlo, že to dám niekomu známemu. Žiaľ, rodinu žiadnu nemám, sme s manželom sami. A keď som začala premŕvať mobil, tak som si spomenula na niekoľko situácií, kedy som bola prajná a nakoniec som sa nedočkala ani toho " ďakujem ". Tak som si povedala, že radšej urobím radosť niekomu cudziemu.
P.S. Podľa mojich info sa kupko nové stavať bude.
Ďakujem za info...

Obtelefonuj kolegyne, kamarátky...snáď prejavia záujem o lístky pre deti...ponúkni z okolia deťom, ktorých rodičia sú v hmotnej núdzi a budú určite vďační.
Alebo si s manželom spríjemnite víkendy, poobedia na plavárni...majú permanentky obmedzenú platnosť? Ak nie, do konca roka ich minieš aj sama...plávanie je najzdravší šport
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Karuša, ja mám kolegyňku z TN. Som na 100 % presvedčená, že bude skákať radosťou bez seba. Má 3 dievčence a usudzujem, že peňazí nemá "vyše hlavy". Prosím rezervuj mi ich do zajtra, zavolám jej a dám ti vedieť. Veľká škoda, že nie si z MT, ja by som ti nohy-ruky bozkávla za taký darček. Ďakujem. Želám pekný večer.
0 0
Karuša Karuša

Karuša je offline (nepripojený) Karuša

obyčajná žena, napriek všetkému optimista ...viac
alla66, ďakujem za postrehy, ale verila by si, že to naozaj chcem ponúknuť takto? Moje kolegyne permanentky majú, môjho manžela na kupko nedostanem ani párom volov / neznáša, keď je to tam preplnené/ ja svoju VIP permanentku pre 2 osoby mám tiež a využívam ju denne.
Som čerstvo prosťahovaná do dediny, kde prakticky nikoho nepoznám a chodiť po meste a hľadať niekoho, kto je v hmotnej núdzi - to sa mi fakt nechce.
A som už vo veku, kedy "kamošky " už nie sú v mojom zozname, mám pár priateľov, ktorí to naozaj nepotrebujú.
Tak ako? Asi si zajtra v tom dlhočiznom rade niekoho vyhliadnem, jednoducho ho vytiahnem s toho davu a dám mu to. Možno niekomu urobím peknú stredu.
0 0
Karuša Karuša

Karuša je offline (nepripojený) Karuša

obyčajná žena, napriek všetkému optimista ...viac
Oki, mareko, rezervované.
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

S mareko ste pisali v rovnakom case, mozno si nepostrehla...
0 0
Karuša Karuša

Karuša je offline (nepripojený) Karuša

obyčajná žena, napriek všetkému optimista ...viac
mareko, ašte, aby neprišlo k omylu, je to permanentka pre 1 osobu na 25 vstupov
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Karuša Pozri príspevok
alla66, ďakujem za postrehy, ale verila by si, že to naozaj chcem ponúknuť takto? Moje kolegyne permanentky majú, môjho manžela na kupko nedostanem ani párom volov / neznáša, keď je to tam preplnené/ ja svoju VIP permanentku pre 2 osoby mám tiež a využívam ju denne.
Som čerstvo prosťahovaná do dediny, kde prakticky nikoho nepoznám a chodiť po meste a hľadať niekoho, kto je v hmotnej núdzi - to sa mi fakt nechce.
A som už vo veku, kedy "kamošky " už nie sú v mojom zozname, mám pár priateľov, ktorí to naozaj nepotrebujú.
Tak ako? Asi si zajtra v tom dlhočiznom rade niekoho vyhliadnem, jednoducho ho vytiahnem s toho davu a dám mu to. Možno niekomu urobím peknú stredu.
Nie-nie, žiadne ťahanie nikoho z radu. Ak, tak až pozajtra
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Karuša Pozri príspevok
mareko, ašte, aby neprišlo k omylu, je to permanentka pre 1 osobu na 25 vstupov
Áno, rozumiem. Ale myslím, že je prenosná, nie je len na jedno meno. Dievčence sa môžu chodiť kúpať na striedačku? Tak som to pochopila.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

luigi72 Pozri príspevok
S mareko ste pisali v rovnakom case, mozno si nepostrehla...
Ja som to postrehla a narobilo mi to tu trocha chaos, ale iba na chvíľku.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Karuša Pozri príspevok
Oki, mareko, rezervované.
Ď a k u j e m
0 0
Karuša Karuša

Karuša je offline (nepripojený) Karuša

obyčajná žena, napriek všetkému optimista ...viac
Naozaj nie je za čo, rado sa stalo. Počkám.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať