Zavrieť

Porady

Biovitec OMEGA 3

Ahojte všetci,
chcela by som sa poradiť, či máte niekto skúsenosti s užívaním kapsúl Biovitec OMEGA-3 od spoločnosti NATUVITEC. Spoločnosť ma oslovila prostredníctvom telefónu-ide o zásielkový predaj v 2 mesačných periódach. Zaujímalo by ma akú máte skúsenosť s touto spoločnosťou /či sú seriózny atď./
Ďakujem
Usporiadat
k.m. k.m.

k.m. je offline (nepripojený) k.m.

Skus ich kontaktovat mailom, islo to velmi rychlo a mas aj potvrdzujuci mail, ze si objednavky zastavila alebo zrusila.
0 0
banovcan banovcan

banovcan je offline (nepripojený) banovcan

Tak nám sa podarilo zrušiť to telefonicky, niektoré dni im telefon nefungoval, čo nás dosť odradilo, tak sme skúšali mailom, ale len sme skúšali-neuvádzali sme konkrétne údaje o sebe. Telefonicky sme im tvrdili, že nám žiadna zásielka neprišla a už nemáme ani záujem, aby nám nejakú posielali, lebo sa nám zdajú nedôveryhodný, kedže ten telefón im nefungoval istý čas a email, alebo pošta je neistá a niekedy dosť zdĺhavá. Tak držím všetkým palce, aby sa im z toho podarilo dostať aspoň takto. Prajem pekný deň.
0 0
Eten Eten

Eten je offline (nepripojený) Eten

mohli by ste tu niekto napisat ten mail ?? lebo na stranke nikde nieje napisany a neda sa k nemu dostat iba ak by som vedel
Pre využitie tejto služby musíte byť prihlásení.
Členské číslo/Registračné číslo:

Internetový kód:


a ked kliknem na Tu najdete Vase prihalsovacie udaje tak take neexistuje a balik nechcem otvarat ale by som im ho rad poslal s5
0 0
vevinka vevinka

vevinka je offline (nepripojený) vevinka

Tato firma ma tiez kontaktovala a s tetou som sa dlho rozpravala o tom ci su podvodnici alebo nie, samozrejme, ze na vsetko mala odpoved, tak som jej povedla, ze si to rozmyslim nech zavola o tyzden. Este tomu nie je tyzden a uz som zistila, ze ma oklamala tvrdila, ze ich vyrobky predavaju v lekarni, no a v lekarni nic nemaju... a chcem sa len vas, co jete tie tabletky, opytat ci je vam vazne jedno, ze jete hocijake tabletky od neosvecenej firmy, ktore nie su ani v lekarni a boh vie co v nich je? ja by som to do seba urcite nadala...
0 0
vevinka vevinka

vevinka je offline (nepripojený) vevinka

k.m. Pozri príspevok
Z príspevkov mám dojem, ako keby išlo o dve rôzne firmy ponúkajúce ten istý výrobok - kapsule OMEGA-3. Objednávala som ich na základe letáčika, na ktorom boli všetky údaje vrátane tých, kde a ako sa dá zastaviť posielanie kapsúl. Môžem potvrdiť, že som posielanie asi po troch zásielkach zastavila bez problémov mailom, mám aj potvrdzujúci mail. Ku kvalite a cene - netvrdím, že mám zmapovaný celý trh, ale keď porovnám obsah (nie hmotnosť!) a cenu s tými, čo dostať v lekárni, tieto mi vyšli ako výhodnejšie.
Subjektívny pocit - manžel, ja aj pes sa cítime po ich užívaní dobre, mňa prestali bolieť malé kĺby a havo má krásnu srsť.

Tiež mi žiletky niekto ponúkal telefonicky, na také ponuky nereagujem.
az na to, ze v lekarni predavaju testovane lieky a nie od hocijakeho vyrobcu, ktoreho nikto nepozna... boh vie co v nich skutocne je. Radsej si zaplatim drahsie lieky, ale v lekarni kde mam aspon trochu istotu, ze nedavam do seba slnecnicovy olej alebo nieco horsie...
0 0
krsakova krsakova

krsakova je offline (nepripojený) krsakova

Takže, pred rokom a pol som zasielanie týchto kapsúl zrušila a odvtedy mi nič neprišlo. Zhruba pred pol rokom ma opäť kontaktovali, ako ich bývalú zákazníčku, tentoraz som hneď odmietla...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať