Zavrieť

Porady

Kopčeková zmrzlina a hygiena

Zdravím poraďáci....mám otázočku ohľadom predaja kopčekovej zmrzliny od algidy alebo inej firmy, ktorá ponúka hotovú zmrzlinu vo vaničke na kopčekový predaj. Tzn. nechcem zmrzlinu vyrábať, len ju kúpiť, vložiť do mrazieho boxu od danej firmy a kopčekovať ju. Vie mi niekto poradiť, ako je to v tom prípade s hygienou? Treba také čosi nahlásiť? Asi áno, ale či robia v takom prípade problémy a aké sú potom požiadavky z ich strany, príp. ako dlho to trvá, kým to schvália. Mám predajničku - niečo ako delikatesa a teraz v lete by bodla zmrzka. Má niekto skúsenosti s košickou hygienou?

Vďaka za všetky názory.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    21 maja je offline (nepripojený) 21 maja

    21 maja
    Prajem pekny den! Ja som začala predavať zmrzlinu pred tyždňom,a hygiena mi nerobila žiadne problemy,aj som ich posurila aby som mala schvalene čo najsor,kôli tomu že začalobyť teplo,nech sa predava.Treba dať žiadosť,ked už podnikate tak len dodatok,na mrazene kremy,50eur,kolok,vypis s živnost.registra 3 eur,kolok,prevadkovy poriadok,a najomnu zmluvu,alebo LV.To zaniesť na hygienu a spytať sa kedy by prišli na skolavdovanie.Potom to doplniť aj do HCCP.Dôležite je aby ste mali tečucu teplu vodu hned nablizku.Ja mam dve umyvadla,tak som musela poriešit ešte jedno,lebo to požadovali.Tolko som Vam mohla poradit.

    Kopčeková zmrzlina a hygiena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.