Zavrieť

Porady

Meno pre psa

čaute,

aké meno by sa Vám páčilo pre psíka?

páči sa Vám meno ako napr. Bak, Bax, Bady, Laky?

napíšte mi svoj názor. Ak máte doma psíka, tak môžte napísať aj jeho meno.

Ďakujeem.
Usporiadat
dominika dominika

dominika je offline (nepripojený) dominika

My máme Peggy, Pegginku, Pegguliatko.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Fajn, že si pripojila link na tanto kalendár. Zistila som, že meno mojej havy v ňom neexistuje, takže nebude sláviť meniny, nebudú darčeky. Zato som zistila, že je v ňom meno, ktoré som jej pôvodne chcela dať, ale nedala som, lebo som myslela, že je to blbosť. No tak potom vyberaj meno podľa kalendára! Ale je tam veľa pekných, inšpiratívnych mien.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Vo filme

http://port.sk/maly_lord_fauntleroy_...1&i_topic_id=1

sa vyskytuje pes - doga .

Pre mňa s úchvatným a priliehavým menom :

DOGAL
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Alík - je meno špica ktorého máme teraz, predtým labradora a ešte predtým mini kokršpaniel
Ciro, Brok - čistokrvná pouličná zmes
Lilka, Bella - čistokrvná pouličná zmes
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Naša boxerka si už meno priniesla so sebou, vraj podľa čohosi z filmu Pán prsteňov, volá sa "Bombadil". Ale nemohli sme sa to naučiť, tak jej hovoríme Bady.
Ja som mojej rodine sľúbila, že ďalší pes sa bude volať...Zákonník, Dépéháčka, Daňák
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

tutiola
čistokrvná pouličná zmes
Tak takáto rasa je podľa mňa asi najlepšia . Taký pouličný čistokrvný "podvraťáčik" vie byť niekedy lepší ako čistokrvný výstavný kus. A pokiaľ si náhodou "adoptujete" podvraťáčika z ulice, tak ten vám bude verný až do smrti.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

misoft Pozri príspevok
Tak takáto rasa je podľa mňa asi najlepšia . Taký pouličný čistokrvný "podvraťáčik" vie byť niekedy lepší ako čistokrvný výstavný kus. A pokiaľ si náhodou "adoptujete" podvraťáčika z ulice, tak ten vám bude verný až do smrti.
my máme len takých. Mená mali napr. Perla, Boba, Mini a jednému dala meno vnučka. Keď ho uvidela povedala bude Ťuťko a on veru aj ťuťko bol
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

ako napísala Bionda, že to je bandita, tak by mu sadlo aj meno Bandi(y)... náš pes sa volá Pepo, už ho mal, keď sme si ho brali... tiež som videla psíka s menom Janko Hraško, lebo bol najmenší zo šteniatok
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Jedna vec je dať psíkovi meno, druhá vec je volať ho tak. Fenku Lady sme volali "kefa". Wendy má viacero mien - Wendynka, Dinka, alebo aj "Neskáčpomnetypotvora"
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Aj nás papierový Biondo pozná všetky svoje mená - Bobík, Cicko, feško, fešáčik, Bobo, Macko, Ušiak, "tyblázonjeden" , zubadlo.... vždy vie, že to je on
Ten malý bandita, poničí všetko čo mu príde do cesty, naša Tina vyťaženie mala ale pokoj nedala ničomu, ale to sú teriéry..... Nemôže nám ani ponad pozemok vták prelietať , všetky iné tvory prechádzajúce cez n´ás, sú neľútostne chytené a zabité- ráno len odpratávam mŕtvolky ( mačky, vtáky, holuby, myši a iné hlodavce... dokonca včera jej padol za obeť malý ježko- bolo mi to ľúto, ale už sa nič nedalo urobiť.)
... čo takto pazzo(pacco)
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

My máme psa menom Arés, toto meno si priniesol. Ja som veľmi chcela, aby sa volal Bilibér, pretože stavbou pripomína medveďa, ale deti ma prehlasovali
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
mne sa páči aj Basty - kmotra mala afgánskeho chrta, ale viac sme ho volali ALf- lebo hrdúsil mačky
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

My máme tiež bastíka, mama-kríženec vlčiak s rotvailerom a otec bol ridžbek. Volá sa Tarzan. Je krásny, veľký, milujúci deti (a možno aj zlodejov), každému sa teší ako malé decko.

PS: a čo tak nejaké slovenské mená? napr. Dunčo
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Môj vnuk nechcel žiadne cudzie meno pre psíka, ale staré slovenské - Bobi.
Voláme ho bobko, bobino..
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Keď som bol chlapec, susedia mali Punťa...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Manual Pozri príspevok
Keď som bol chlapec, susedia mali Punťa...
......pekné meno....aj ťa pokúsal?

Naši susedia, keď som bola tiež dieťa mali psa menom Zahraj, ten ma teda poriadne rafol
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

mzdarka renca Pozri príspevok
......pekné meno....aj ťa pokúsal?

Naši susedia, keď som bola tiež dieťa mali psa menom Zahraj, ten ma teda poriadne rafol
Nie, boli sme kámoši
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
Nuž aj my chováme psov, máme ich viac: jeden sa volá Štaflík /jazvečík/ a viem že má sestru Špagetku, ďalej máme psa Dežo /prepeličar/, Prco a Cipo /jazvečíci/ a fenku Briu /jagdterierku/.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Gabca Pozri príspevok
Nuž aj my chováme psov, máme ich viac: jeden sa volá Štaflík /jazvečík/ a viem že má sestru Špagetku, ďalej máme psa Dežo /prepeličar/, Prco a Cipo /jazvečíci/ a fenku Briu /jagdterierku/.
nádherné mená....aj milé, aj na pobavenie
0 0
Hepi Hepi

Hepi je offline (nepripojený) Hepi

obyčajná vydatá žena
My máme doma Bena /pouličná zmes/ a Rebeku /pitbulka/. Ben je taký starý 10-ročný dobrák, ale Rebeka je taká inakšia, takže na našom dvore je dosť často veľmi dusno.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať