Zavrieť

Porady

Vykup peria

Potrebovala by som poradit, kto vykupuje perie/ perove paplony v okresoch Senica, Malacky alebo Skalica?
Dakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kukučka
ja tie paplóny nepotrebujem, ale práve robíme doma poriadky s perinami a chcela by som vedieť gramáž peria v tvojich paplónoch, ináč sa dievčatá cena nedá porovnať prvé čo som našla a idem hľadať ďalej
čistenie peria, šitie paplónov a cenník tu
korela Dobrý cenník.

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Kazu
Skús sa spýtať v Senici v Čiperii. Je to čistiareň peria možno ti budú vedieť poradiť.

Elena P. je offline (nepripojený) Elena P.

Elena P.
Dakuejm za odpoved. Volala som do Senice - Ciperia, no oni perie vobec nevykupuju.

Elena P. je offline (nepripojený) Elena P.

Elena P.
Paplony su v ruzovej sypkovine - "angin". Su presivane vodorovne aj zvislo, takze vzhladovo vyzeraju ako stvorcova siet / velkost stvorca je asi 30cm x 30cm/

Elena P. je offline (nepripojený) Elena P.

Elena P.
Pouzivane: asi 5 mesiacov
Pocet kusov: 3 vankuse /70x90/ a 5 paplonov /140x 200/
Cena za kus: vankus Euro 25/kus, paplon Euro 60/kus; dohoda je mozna

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena terezamaria
Ja by som si už nevedela zvyknúť na paplóny a vankúše z peria. Ale kto má taký druh rád, nech si ich kúpi, hoci si myslím, že cena je príliš vysoká.
korela Vankúše z umeliny mi až tak neprekážajú, ale z paplónov chytám nervy v nohách, možno statická elektrina, neviem. Nemám ich rada, nevyspím sa v pohode. A poťah musí byť z bavlny, žiadne mikrovlákmo a zmesový materiál.

Elena P. je offline (nepripojený) Elena P.

Elena P.
Dakujem za prispevok vyjadrujuci Vas nazor Tereza. My sme do tych paplonov cosi investovali a tak sme chceli, aby sa nam aspon cast vratila. Hoci uvedomujem si, ze doba ide dopredu. Aku cenu by ste navrhovali Vy? Ako som uviedla v ponuke, dohoda je mozna.

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena terezamaria
Elena P. Pozri príspevok
Dakujem za prispevok vyjadrujuci Vas nazor Tereza. My sme do tych paplonov cosi investovali a tak sme chceli, aby sa nam aspon cast vratila. Hoci uvedomujem si, ze doba ide dopredu. Aku cenu by ste navrhovali Vy? Ako som uviedla v ponuke, dohoda je mozna.
Vieš, to je ťažko povedať bez toho, aby som ich videla. Možno sú kvalitné a Teba veľa stáli. Ten kto má záujem o paplóny z peria, tak si ich kúpi, ale myslím si, že vankúš 20 euro a paplón 50 euro by stačilo. Samozrejme to záleží len na tebe, Ty si predávajúca. Držím palce, aby si ich predala.
pani jaja 1041, ak by ste mali zaujem ja vam predam 3 ks periny este nove nepouzite,cena je 10 euro za kusvolat na 0918327503- detva

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.