Zavrieť

Porady

VEŠTENIE

Už dosť dlho dumám nad tým , ako začať podnikať.Najprv som chcel byť masér , potom som sa chcel zamerať na stavebníctvo , ale bez peňazí to nejde.Chcel som sa zamerať na niečo také , ktorého neni nejako veľa , lebo dnes už je všetkého plno a hlavne do takého niečoho , do čoho by som nemusel na začiatok moc investovať.

Poznám jednu vešticu , ktorá veští iba doma.Má už nejakú klientelu , ale dalo by sa s ňou dohodnúť.

Býva od Nás cca 20 Km.
Moja predstava je taká , že by som prenajal miestnosť (3X3 Metre) v činžiaku od domovníčky na cca 1 rok (to je asi 100 Eur za rok ) a upravil by som ju tak , aby tam mohla vešťiť.Mohla by to robyť aj po robote , keď bude mať rannú zmenu , tak by veštila poobede.Dajme tomu na začiatok 2-3 krát do týždňa.Ja by som ju priniesom a potom by som Ju zobral naspeť. Spravil by som Jej nejakú dobrú web stránku a zháňal by som jej nových zákazníkov.Ak by to išlo , tak by iba veštila.Neviem , či je lepšie dať jej plat za mesiac , alebo peniaze za zákazníka (samozrejme aj ja by som mal peniaze za zákazníka).

Potreboval by som nejaké Vaše názory a hlavne poradiť čo by som k tomu potreboval.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Prepáč, mne to pripadá, ako keby si jej chcel robiť pasáka. Myslím si, že veštica za zaobíde aj bez Tvojich služieb.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Najlepšie pre teba by bolo, nedať jej nič.
    A v tej miestnosti 3x3 máš aj WC a umývadlo? Nebolo by lepšie aby si klientov vozil k nej? Keď nebudeš mať klientov, tak čo tam bude robiť? Štrikovať? A jej si sa už pýtal?

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Mne sa zdá, že by si chcel na nej parazitovať a nie podnikať. A čo tak naučiť sa veštiť a zarábať si vlastnou prácou? Veštica sa zaobíde aj bez Tvojho parazitovania.

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    ... to sa mi zdá trochu "pritiahnuté za vlasy"... to tých ľudí chcete klamať obaja? Čo je to za podnikanie naháňať klientov? To je fakt ako robiť pasáka ... nájdi si zmysluplnejšiu činnosť na podnikanie, toto je fakt zvláštne zmýšľanie jedného dospelého muža.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Radolus Pozri príspevok
    Už dosť dlho dumám nad tým , ako začať podnikať.Najprv som chcel byť masér , potom som sa chcel zamerať na stavebníctvo , ale bez peňazí to nejde.Chcel som sa zamerať na niečo také , ktorého neni nejako veľa , lebo dnes už je všetkého plno a hlavne do takého niečoho , do čoho by som nemusel na začiatok moc investovať.

    Poznám jednu vešticu , ktorá veští iba doma.Má už nejakú klientelu , ale dalo by sa s ňou dohodnúť.

    Býva od Nás cca 20 Km.
    Moja predstava je taká , že by som prenajal miestnosť (3X3 Metre) v činžiaku od domovníčky na cca 1 rok (to je asi 100 Eur za rok ) a upravil by som ju tak , aby tam mohla vešťiť.Mohla by to robyť aj po robote , keď bude mať rannú zmenu , tak by veštila poobede.Dajme tomu na začiatok 2-3 krát do týždňa.Ja by som ju priniesom a potom by som Ju zobral naspeť. Spravil by som Jej nejakú dobrú web stránku a zháňal by som jej nových zákazníkov.Ak by to išlo , tak by iba veštila.Neviem , či je lepšie dať jej plat za mesiac , alebo peniaze za zákazníka (samozrejme aj ja by som mal peniaze za zákazníka).

    Potreboval by som nejaké Vaše názory a hlavne poradiť čo by som k tomu potreboval.

    Ďakujem
    a na čo vlastne potrebuješ tu miestnosť? Veď to celé zbúchaj cez web. A vtedy ani vešticu nepotrebuješ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.