Zavrieť

Porady

Rizikové tehotenstvo a kontrola pri PN

Ahojte Poraďáci!

Mám na Vás jednu otázočku, znova. Už som tu písala, že budem musieť ísť na rizikové tehotenstvo, nakoľko pracujem v zamestnaní, kde sa robia aj nočné smeny. Tieto nočné ma čoraz viac a viac unavujú a tak som sa rozhodla, že vydržím do konca prvého trimestra (čo bude už o chvíľu) a potom sa dám vypísať na rizikové. Napadlo ma ale, či chodia ženám na rizikovom kontroly, (jedná sa predsa o normálnu PN) aj vtedy, keď žena ostáva doma nie kvôli zdravotným problémom, ale kvôli tomu, že nemôže vykonávať svoje povolanie kvôli svojmu stavu a zamestnávateľ ju nedokáže preradiť na inú prácu. Myslím si, že lekári asi vpisujú do PN čas, kedy môže žena chodievať na prechádzky, ale neviem či je to tak určite. Ak viete niektorá niečo viac, bola by som rada, keby ste poučili aj mňa.
Ďakujem a prajem krásny zvyšok dňa.
Usporiadat
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

lenka0410 Pozri príspevok
Ja mám tiež takú otazocku, som tehotná a som zamestnaná ako čašníčka v reštaurácii kde je aj bar a fajčí sa tam. Robím krátky a dlhý týždeň, a za deň mám aj 15 hodín. Chcem poprosiť o radu čo mám robiť, keď šéfka mi povedala že mi nevie prispôsobiť prácu keďže som tehotná. Chcem ďalej pracovať ale asi to nebude možné..poradíte mi?
ZP §162
(1) Ak tehotná žena vykonáva prácu, ktorá je tehotným ženám zakázaná alebo ktorá podľa lekárskeho posudku ohrozuje jej tehotenstvo, je zamestnávateľ povinný vykonať dočasnú úpravu pracovných podmienok.

(2) Ak úprava pracovných podmienok podľa odseku 1 nie je možná, zamestnávateľ ženu preradí dočasne na prácu, ktorá je pre ňu vhodná a pri ktorej môže dosahovať rovnaký zárobok ako pri doterajšej práci v rámci pracovnej zmluvy, a ak to nie je možné, preradí ju po dohode s ňou aj na prácu iného druhu.

(3) Ak dosahuje žena pri práci, na ktorú bola preradená bez svojho zavinenia, nižší zárobok ako pri doterajšej práci, poskytuje sa jej na vyrovnanie tohto rozdielu vyrovnávací príspevok v tehotenstve a v materstve podľa osobitného predpisu.

(4) Ak nemožno tehotnú ženu preradiť na pracovné miesto s dennou prácou alebo na inú vhodnú prácu, zamestnávateľ je povinný poskytnúť jej pracovné voľno s náhradou mzdy.

(5) Ustanovenia odsekov 1 až 4 platia rovnako o matke do konca deviateho mesiaca po pôrode a o dojčiacej žene.
0 0
lenka0410 lenka0410

lenka0410 je offline (nepripojený) lenka0410

Môžem sa opýtať v akej výške je povinný uhradiť zamestnávateľ mzdu za pracovné voľno keď nemá pre mňa inú vyhovujúcu pracovnú pozíciu?
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

lenka0410 Pozri príspevok
Môžem sa opýtať v akej výške je povinný uhradiť zamestnávateľ mzdu za pracovné voľno keď nemá pre mňa inú vyhovujúcu pracovnú pozíciu?
nahrada mzdy musi byt v rovnakej vyske ako by bola mzda, keby si pracovala
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať