Zavrieť

Porady

CK Karya Tour

Ahojte poraďáci,

chcela by som sa opýtať, či náhodou nemáte niekto skúsenosť s ck Karya tour. Je na Slovensku nová a ponúka veľmi výhodné pobyty do Turecka. Ďakujem za každé info.
Usporiadat
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

moje skusenosti s cestovanim su podobne ak cestujem do cudziny Egypt, Tunisko ci SAE mam nasledujuci postup v prvom rade pozriem ceny leteniek, hotelov a ked sa rozhodnem v pohode sa da s hotelom dohodnut transfer medzi letiskom a ubytovanim podobne sme na dovolenke v Dubaji usetrili 2300e co je myslim dost
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Aspoň nám tu zaviedli novodobý spôsob kombinovanej dopravy:
Tam s Karya Tour...naspäť s Allianzom.

Inak teraz sa vážne zamýšľam, či sa oplatí s dvomi malými deťmi sadnúť do lietadla a letieť do Grécka alebo Turecka cez hociakú cestovku.
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

toto je vystraha pre turistov, viacere cestovky kazde leto viac a viac dlhuju partnerom
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

makiki Pozri príspevok
moje skusenosti s cestovanim su podobne ak cestujem do cudziny Egypt, Tunisko ci SAE mam nasledujuci postup v prvom rade pozriem ceny leteniek, hotelov a ked sa rozhodnem v pohode sa da s hotelom dohodnut transfer medzi letiskom a ubytovanim podobne sme na dovolenke v Dubaji usetrili 2300e co je myslim dost
Len nie kazdy ma odvahu resp jazykovu vybavenost ist bez cestovky. Teda necuduj sa.

Ale zaujimalo by ma, ako ste dokazali usetrit na Egypte bez cestovky? Nie je to destinacia, v ktorej to plati opacne? (lacnejsie s cestovkou)
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

usetrili sme aj v Egypte nehovorim tolko ako v SAE ale usetrili ....
ked si monitorujes jednotlive hotelove zariadenia a komunikujes s nimi, posielas tvoje poziadavky tak si lahko vyberies ....
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

makiki Pozri príspevok
usetrili sme aj v Egypte nehovorim tolko ako v SAE ale usetrili ....
ked si monitorujes jednotlive hotelove zariadenia a komunikujes s nimi, posielas tvoje poziadavky tak si lahko vyberies ....
A letenka? Nieco pravidelne alebo ste isli nejakym dovolenkovym chartrom v ktorom bolo este volne miesto?
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

pravidelnou linkou nic extra.....
vzdy nieco lacne zozenies aj co sa tyka leteniek aj ked je to ta najvacsia polozka ....
mame stastie ze mame blizko letisko vo Viedni aj v Budapesti
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Martin Mocko Pozri príspevok
Aspoň nám tu zaviedli novodobý spôsob kombinovanej dopravy:
Tam s Karya Tour...naspäť s Allianzom.

Inak teraz sa vážne zamýšľam, či sa oplatí s dvomi malými deťmi sadnúť do lietadla a letieť do Grécka alebo Turecka cez hociakú cestovku.
Vieš, ľudia budú vždy chamtiví. Radšej pôjdu na zájazd s neznámou (novou) cestovkou o 50 EUR lacnejšie, než by si mali vybrať zabehnutú spoločnosť. Veď Karyo Tours bola v OR zaregistrovaná len v októbri 2009 a ľudia sa ulakomili na ich lacné zájazdy.
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

220870 Pozri príspevok
Thajsko mám v pláne dobré info ďakujem.
tak to v dobrom závidím, ja tak najskôr o 2 roky. dobré info z ktorého som čerpala a úžasní ľudia ,ktorí mi svojim radami, podobní ako tu na porade, veľmi pomohli zrealizovať túto neskutočnú dovolenku je na: www.orbion.cz
a tuto som bola ubytovaná ja, absolutná spokojnosť, majitelia Česi a ostrov Koh Samiu užasný! http://www.hotel-thajsko.cz/
Nie žeby som nahovárala na pobyt v tejto rezidencii, ale kto ide do Thajska prvýkrát , určite odporúčam. Jediná malá nevýhodička, že nie je priamo pri mori,/ asi podla mojho názoru tak 300m/ ale v takom malom palmovom lesíku,a je tam úžasne!!! A ako leteckú spoločnosť odporúčam Eva Air s odletom z Viedne!Letenky sa dajú u nich kúpiť či už do BKK, alebo priamo na niektoré ostrovy, a to bez prestupov! perfektná obsluha, všetko na úrovni.
Už som asi mimo témy, pôvodne sa tu rozoberá CK Karya tour, prepáčte,len keď ja to Thajsko milujem! Češi už túto destináciu odhalili, my Slováci ešte celkom nie.Boli by ste prekvapení, koľko čechov tam žije a podniká!
Tak pekné plánovanie želám, aj to je jedna úžasná časť dovolenky, ja som to plánovala takmer rok!
A ešte čo sa jazykovej vybavenosti týka, do Thajska ja v podstate ani nepotrebujete, tam kde sme bývali my/ odkaz vyššie/ sú majitelia Češi, a vo všeličom nám pomohli! Aj obyčajní Thajci jazyky až tak nevedia a nie je problém sa s nimi dohovoriť! A tiež existuje jedná cestovka priamo v Thajsku s českým vedením ,ktorá vám zabezpečí dovolenku na mieru aj s letenkami ,cestovaním po krajine, pomocou v prípade, že sa niečo stane. A vyjde to lacnejšie ako s tými našimi cestovkami.Asi to fakt chce len odvahu.Kto ale raz vyskúša, už ináč cestovať nebude chcieť...Vlastná skúsenosť.
Naposledy upravil Macka : 14.07.10 at 10:12
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Neviem sa zbaviť pocitu, že išlo o vedomú činnosť smerujúcu k získaniu balíku peňazí.

Vznikne nejaká spoločnosť v Turecku, ktorá bude akože zabezpečovať zájazdy. Založí si v rôznych krajinách agentúry, na SK v 09/2008. Začnú predávať lacné zájazdy, prvý rok všetko funguje v pohode, ich meno sa roznesie. Na druhý rok predajú kopec zájazdov, vyberú obrovské peniaze na budúce zájazdy a tie zrazu záhadne nie sú. Slovenská agentúra za zájazdy zaplatila tureckej cestovke, oni nič nemajú, sú platobne neschopní, ale hotely nič nedostali. Kde sú potom tie peniaze? Mali aj nejaké poistenie, ktoré zďaleka nepokrýva objem predaných zájazdov. Poisťovňa s tým nič nemá, cestovka si určuje poistnú sumu, na ktorú má byť poistená. Zákon jej prikazuje byť poistný len na minimálne 25% plánovaného objemu tržieb zo zájazdov:

(3) Cestovná kancelária je povinná dohodnúť poistenie zájazdu podľa § 9 na dostatočnú poistnú sumu vo výške minimálne 25 % ročných plánovaných tržieb z predaja zájazdov. Ak tieto tržby majú byť nižšie než v predchádzajúcom roku, cestovná kancelária je povinná dohodnúť povinné zmluvné poistenie na poistnú sumu vo výške minimálne 25 % týchto tržieb v predchádzajúcom roku.

Takže ušetrili ešte aj na poistnom.

Ešte viac ma to utvrdilo, keď som si prečítal, že majiteľom slovenskej agentúry bol turek Murat Kizilsac.

Takže elegantný podvod v medzinárodnom meradle.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Chobot Pozri príspevok
Neviem sa zbaviť pocitu, že išlo o vedomú činnosť smerujúcu k získaniu balíku peňazí.

Vznikne nejaká spoločnosť v Turecku, ktorá bude akože zabezpečovať zájazdy. Založí si v rôznych krajinách agentúry, na SK v 09/2008. Začnú predávať lacné zájazdy, prvý rok všetko funguje v pohode, ich meno sa roznesie. Na druhý rok predajú kopec zájazdov, vyberú obrovské peniaze na budúce zájazdy a tie zrazu záhadne nie sú. Slovenská agentúra za zájazdy zaplatila tureckej cestovke, oni nič nemajú, sú platobne neschopní, ale hotely nič nedostali. Kde sú potom tie peniaze? Mali aj nejaké poistenie, ktoré zďaleka nepokrýva objem predaných zájazdov. Poisťovňa s tým nič nemá, cestovka si určuje poistnú sumu, na ktorú má byť poistená. Zákon jej prikazuje byť poistný len na minimálne 25% plánovaného objemu tržieb zo zájazdov:

(3) Cestovná kancelária je povinná dohodnúť poistenie zájazdu podľa § 9 na dostatočnú poistnú sumu vo výške minimálne 25 % ročných plánovaných tržieb z predaja zájazdov. Ak tieto tržby majú byť nižšie než v predchádzajúcom roku, cestovná kancelária je povinná dohodnúť povinné zmluvné poistenie na poistnú sumu vo výške minimálne 25 % týchto tržieb v predchádzajúcom roku.

Takže ušetrili ešte aj na poistnom.

Ešte viac ma to utvrdilo, keď som si prečítal, že majiteľom slovenskej agentúry bol turek Murat Kizilsac.

Takže elegantný podvod v medzinárodnom meradle.
To dava zmysel! Zalozme si cestovkuuu . A ludi nechame niekde inde, nech to nie je az take podozrive . A pokial je ta turecka spolocnost vlastnena nejakou seychellskou (aka offshore), tak je vymalovane..
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

a toto je o tom co tvrdim uz par rokov treba obmedzit podnikanie cudzincov na Slovensku a vytvarat co najlepsie podmienky pre Slovakov.....
viem ze vela ludi sa len zasmeje a napise ze som blazon ale moj nazor je taky
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

nech sa paci tentoraz v UK
http://www.dovolenkar.net/modules.ph...article&sid=35
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

nechapem ludi, cmo idu na dovolenku s neznamou cmestovkou a len preto aby usetrili par EUR. smiesne
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať