Zavrieť

Porady

internet a dva pocitace

mam pocitac a pripojenie na internet, ale teraz mame este jeden pocitac a ten by sme chceli tiez pripojit na internet, takze pocitace su doma dva a pripojenie iba jedno, prosim ako by sa to dalo najjednoduchsie urobit
dakujem
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

janaGT Pozri príspevok
je to ono, ale už som písala Marcovi, že som sa pomýlila, že nie cez usb.
Kým som došiel k jeho príspevku, už si stihla odpovedať. Preto som svoj príspevok vymazal. Mal som si to celé najprv prečítať až potom odpovedať.

Len som zdupľoval otázku... Mea culpa.

Ale ešte otázka - chceš dosiahnuť, aby boli pripojené oba NB naraz, alebo stačí ti, ak bude karta raz v jednom a raz v druhom?
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

najlepšie by bolo ak by boli pripojené oba naraz. Ale do toho miniNTB tá karta nejde, nie je tam taký otvor.
0 0
marco2233 marco2233

marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

chobot.. tu kartu tam neda... ak ich chce mat prepojene tak asi to pojde len cez wifi router...
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

marco2233 Pozri príspevok
chobot.. tu kartu tam neda... ak ich chce mat prepojene tak asi to pojde len cez wifi router...
môže ich aj priamo prepojiť lan káblom (samozrejme kríženým) to je najlacnejšie a najspoľahlivejšie riešenie. Kábel jej urobí na potrebnú dĺžku hocktorý servisný technik.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

lenže to by som tie počítače musela mať stále pri sebe, čo nechcem.Ale už čakám technika, ktorý mi ich ide domov pozrieť. Potom napíšem, čo vymyslel. Teda až niečo vymyslí.
0 0
marco2233 marco2233

marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

no je to riesenie ale ako pisala janaGT musela by mat ntb pri sebe.. alebo len par metrov od seba co asi nieje to prave orechove
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

marco2233 Pozri príspevok
no je to riesenie ale ako pisala janaGT musela by mat ntb pri sebe.. alebo len par metrov od seba co asi nieje to prave orechove
Tieto dátové karty sú primárne určené pre pripojenie na internet len pre jeden PC alebo NB. Neviem, či zosieťovaním 2 NB sa ten druhý bude môcť pripojiť na internet a surfovať, to som ešte neskúšal.

Ak ani technik na nič nepríde, bude si musieť Jana nájsť iného providera či iné pripojenie na internet, kde bude môcť ako medzičlánok pripojiť router a k nemu potom môže pripojiť toľko zariadení, koľko bude potrebovať.
0 0
marco2233 marco2233

marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

da sa to ak v primarnom NTB das zdielat internetove pripojenie .. pojde to . ma to len nevyhodu ze ten NTB musi byt zapnuty ak chce surfovat z 2 NTB ... mam to takto rozbehane nie presne na tom modeme ale na USB ktory je tiez od ORANGE a ten isty vyrobca...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať