Zavrieť

Porady

dedičstvo

Vie mi niekto poradiť, druhý krát som sa vydala, manžel má dve deti z prvého manželstva. S manželom sme sa dohodli, že všetok majetok prejde na môjho syna z prvého manželstva, vyrieši túto situáciu závet bez toho, aby to niekto mohol v budúcnosti napadnúť. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    [SEARCH]dedičstvo[/SEARCH] [SEARCH] vydedenie[/SEARCH] [SEARCH]neopomenuteľní dediči[/SEARCH] isto tam nájdeš aj tvoj prípad

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    to by mohlo vyriešiť vysporiadanie BSM. Lebo ak by on nič nevlastnil, nebolo by po ňom čo dediť... len či s takým niečím by bol ochotný súhlasiť... stáva sa všeličo, manželstvá sa niekedy aj rozpadávajú a v takom prípade by mohol ostať s holým...

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Jerinko Pozri príspevok
    Vie mi niekto poradiť, druhý krát som sa vydala, manžel má dve deti z prvého manželstva. S manželom sme sa dohodli, že všetok majetok prejde na môjho syna z prvého manželstva, vyrieši túto situáciu závet bez toho, aby to niekto mohol v budúcnosti napadnúť. ďakujem
    Jediný, kto by to mohol v budúcnosti napadnúť, je tvoje ďalšie dieťa, keby si ešte mala. V závete môžeš vydediť súčasného manžela aj jeho deti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.