Zavrieť

Porady

predražené služby

Poradi niekto
bol som nuteny objednat si sluzbu vycistenia upchateho kanalizacneho potrubia rodinneho domu. Nasiel som firmu cez tel. informacie, v tel. kontakte mi oznamili, že vyberaju vopred zalohu pred zacatim prace 120€.
Nakolko som bol v nudzi iste si viete predstavit ak nefunguje odpad boli ochotny prist este v ten den, tak som suhlasil. Po prichode cistiaceho vozidla LIAZ 110 CAK8 tzv.krta, natiahli od brany asi 20m hadice do pivnice, kde zavedenim hadice do odpadu tento vycistili. Cela praca trvala asi 20min.
Pracovnik preberajuci zaluohu mi vysvetlil, ze vopred beru zalohu pretoze mali problem zaplatenia za ich sluzbu, comu sa teraz ani necudujem preto ze je to velmi predrazena sluzba.
Dnes som na poste prebral fakturu, kde este odomna ziadaju doplatit sumu 5,66€ .
Mozem napadnut tuto fakturu ak nesuhlasim s cenou za sluzbu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie


    ale súvis s názvom témy - faxcopy si za inštaláciu SW k tlačiarni - cca necelých 5 minút pýta 53 € priamo v predajni do notebooku

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    bazant22 : Prinajmenšom 1,83€ (55,10 Sk) za 15´ - to je 220 Sk/hod (7,32€/hod.) je trochu premrštená.

    hanelie : SW do NB by si si možno vedela nainštalovať aj sama. Stačí niekedy na to CD k tlačiarni, prípadne internet a stiahnutie ovládačov.

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    ja som si ho aj sama nainštalovala, len mi to ponúkali, keď som kupovala tlačiareň

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    hanelie
    ja som si ho aj sama nainštalovala, len mi to ponúkali,
    No vidíš! A ušetrila si 53€

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    bazant22 Pozri príspevok
    Poradi niekto
    bol som nuteny objednat si sluzbu vycistenia upchateho kanalizacneho potrubia rodinneho domu. Nasiel som firmu cez tel. informacie, v tel. kontakte mi oznamili, že vyberaju vopred zalohu pred zacatim prace 120€.
    Nakolko som bol v nudzi iste si viete predstavit ak nefunguje odpad boli ochotny prist este v ten den, tak som suhlasil. Po prichode cistiaceho vozidla LIAZ 110 CAK8 tzv.krta, natiahli od brany asi 20m hadice do pivnice, kde zavedenim hadice do odpadu tento vycistili. Cela praca trvala asi 20min.
    Pracovnik preberajuci zaluohu mi vysvetlil, ze vopred beru zalohu pretoze mali problem zaplatenia za ich sluzbu, comu sa teraz ani necudujem preto ze je to velmi predrazena sluzba.
    Dnes som na poste prebral fakturu, kde este odomna ziadaju doplatit sumu 5,66€ .
    Mozem napadnut tuto fakturu ak nesuhlasim s cenou za sluzbu?
    Tá práca pre nich netrvala len tých 20 minút. Niekto, teda konkrétne Ty, musí zaplatiť nielen samotnú dobu čistenia, ale celú akciu počnúc otvorením brány garáže a zatvorením brány garáže končiac. Je to hodne peňazí ale nezdá sa mi to premštené. Ja by som nad tou sumou ani okom nemihla.

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    No vidíš! A ušetrila si 53€
    a dokonca som sa im ponúkla, že ja im to budem inštalovať za 33,20€ / teda za rovnú tisícku

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    hanelie Pozri príspevok
    a dokonca som sa im ponúkla, že ja im to budem inštalovať za 33,20€ / teda za rovnú tisícku
    Ja by som im ponúkol ešte aj množstevné zľavy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.