Zavrieť

Porady

zdvorilosť nadovšetko!!!

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Milí účastníci Porady - či už aktívni (členovia) alebo neaktívni (hostia).

Zaznela tu reakcia, že keďže sme si všetci rovní (potrebujeme poradiť alebo radi poradíme) bolo by dobré zaviesť všeobecné TY-KANIE (nemyslím hodiniek, ale namiesto zdvorilého vy-kania).

Neberte to v zlom (či už mladšie alebo staršie ročníky), všetci sme zdvorilí, ale aj napriek tomu je (podľa mňa) lepšie (bližšie) človeka oslovovať TY ako VY.

Nemyslíte? A ak by predsa ty-kanie niekomu vadilo, tak navrhujem že ty-kanie = vy-kanie, čiže je jedno ako oslovíme toho-ktorého človiečika.

Prajem pekný deň - tebe, aj tebe, a aj tebe. :-)))
Usporiadat
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

lenkak
Musíš je dať ako prílohu, nestačí skopírovať.
Lenka ďakujem!!!!!!! Takú mám radosť akoby som vyhrala loto.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
teším sa s Tebou.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
tonkat
Aj ja mám len zatvorenú obálku, ako to robíte???
Ja som to skúsila už 3 krát. Stále iba zatvorená. Tonkat, niekde robíme chybu.Ja mám aj súbor so správnou koncovkou a obálka nič. Poraďte niekto.
0 0
hron hron

hron je offline (nepripojený) hron

Ja som uz z tej "zatvorenej obalky" uplne tumpachovy. Na zatvorenu obalku pouzivam pre jej otvorenie rezac na listy, alebo aspon painbrush. Tak nerozumiem.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
hron
Ja som uz z tej "zatvorenej obalky" uplne tumpachovy. Na zatvorenu obalku pouzivam pre jej otvorenie rezac na listy, alebo aspon painbrush. Tak nerozumiem.
Neviem ako je to byť tumpachovy. Ja som z toho nanič. S tým rezačom na listy počkám, čo keby som nejaké srdiečko rozrezala. Počkám si na piatok, keď príde môj manžel z týždňovky, možno mi nejaké srdiečka prinesie. Niekedy aj hubovej polievky...
Mňa potešia aj cudzie pohyblivé obrázky. Sú úžasné. Tak len prilepujte a prilepujte...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Pre účtovníka 007
0917.gif  
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Tak mne to funguje.
sm_heartdopis.gif  
0 0
Martina80 Martina80

Martina80 je offline (nepripojený) Martina80

Aj mneeeeeee
sm_heartdopis.gif  
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať