Zavrieť

Porady

lambda 100

ahojte. vyberame si projekr nasho domu a pozdava sa nam Lambda 100 od wranders (domnamieru.sk). ma niekto nieco odobne? Pripadne dotazy k projektu? Dakujem
Usporiadat
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

Opakujem. Ty si videl par projektov,ja som kopu spravil a zodpovedal,dalej nebudem diskutovat. Upozornoval som, bacha na katalogove,casto sa ludia zmylia a kupia len pre stavebne povolenie a ten nie je uplny. Tym, ze ked nie si krepy si veci dorobis, tym si ich aj zodpovedas,to pre nas projektantov nie je argument.
0 0
sulko sulko

sulko je offline (nepripojený) sulko

projektant ktory z toho zije urcite nepovie ze katalogovy sa oplati viacej.bodka.
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

sulko Pozri príspevok
projektant ktory z toho zije urcite nepovie ze katalogovy sa oplati viacej.bodka.

z rodinnych domov moc projektantov nevyzije

podla mna je najlepsi katalogovy dom, dobry stavebny dozor a vynikajuca firma. potom to ide same
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

sulko Pozri príspevok
projektant ktory z toho zije urcite nepovie ze katalogovy sa oplati viacej.bodka.
Zit z rodinnych domov? Ty si vtipalek. Keby mi o to islo,tak mu tu vypisujem, ze mu za nejaku slusnu cenu spravim projekt alebo dohadzujem svojich znamych. Toto nie je moj ciel. Moze byt aj katalogovy projekt slusny, len podstata mojich slov je v tom,ze pozor na to, co kupi. Ludia sa casto nechaju naviest na lacny projektik a nevedomky kupia nie realizacny ale projekt pre stavebne povolenie a uz zvoni telefon......
Konkretne k domu Lambda, mame od nich dom v rodine a projekt je nahovno s prepacenim.
0 0
air_p air_p

air_p je offline (nepripojený) air_p

a co konkretne bol najvacsi problem? alebo problemy? da sa napisat?
Dik
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

Prvy problem bol s tym osadenim na pozemok. Za to, ze to nakreslia pytali hned 10tisic korun. To je robota na 3hodiny kreslenia,tak paradna hodinova sadzba Ale pisem o tomto konkretnom atelieri,jasne,ze to neplati vseobecne. Potom su tam take detaily, co vidis,ze su postahovane z netu a nedorobene pre tvoju konkretnu situaciu. Pri krove je poznamka, ze je pocitany,pre tu najnizsiu snehovu oblast,ak si niekde z vyssich oblasti mas smolu. Trosku novsie trendy,ako je zateplenie zakladov, to tam nehrozi.
Ak ti mozem poradit, mladsi projektanti nie su moc drahi, robia veci pre smrtelnikov za smrtelnicke ceny. Mlady nemyslim hned po skole, ale take 3-4 roky praxe su v pohode, na rodinny dom netreba neviem, ake vedatorske veci
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať