Zavrieť

Porady

Predaj značkových vecí dovezených na Sk ?

Potrebujem vedieť či je možné u nás predávať značkový tovar ako je napr. Adidas,Nike atď. písal som už aj na dovoz tovaru na tu tému ale nikto sa mi neozval tak píšem ju znova samozrejme aj som čítal tie všetky témy ale jedni tvrdia áno druhý nie tak ako je to teraz pretože tie témy sú ešte z minulého roka?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

    Nokerla
    pokojne mozes predavat......
    maj aj doklad o kupe aby v pripade kontroly si mala potvrdenie ze to nie je pasovane

    silviaz je offline (nepripojený) silviaz

    silviaz
    Suhlasim mozes predavat cokolvek.
    Len musis mat v poriadku doklady.
    Podstatne je si aj zistit ci mas v poriadku doklady co sa tyka dovezenia tovaru. Neviem ako je to ked sa tovar dovezie na Slovensko a ako je to so znackovym tovarom.
    Ale ja napriklad vyvazam nas textil do rakuska aj aj ked je to v sengene tak rakusania vyzaduju certifikaty kazdej textilie zvlast, doklad od colnej spravy o dovoze tovaru na ich uzemie / nie povolenie lebo doviezt to mozem len chcu zaznam ze som to doviezla / a aj doklad na ekologickost tovaru a neskodlivost textilie a obalov na textil pouzivanych.

    Predaj značkových vecí dovezených na Sk ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.