Zavrieť

Porady

Nepotrebný PC kam s ním

cafte
Viete my niekto poradiť čo zo starým nepotrebným nefunkčným PC.
Mám doma dva notebooky a jeden klasický.
Vezmú my to v nejakej predajni, alebo to mám niekde odviezť do zberu ?

dik
Usporiadat
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

[QUOTE=Chobot;1123611]Je v niektorom z nich DVD napaľovačka (hoci aj nefunkčná)?
A keď mám CD napalovačku zo starého PC tiež do zberu??? Je však dobrá...nik zo známych nechce lebo má.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

[QUOTE=Zitulda;1128851]
Chobot Pozri príspevok
Je v niektorom z nich DVD napaľovačka (hoci aj nefunkčná)?
A keď mám CD napalovačku zo starého PC tiež do zberu??? Je však dobrá...nik zo známych nechce lebo má.
Možno aj tam nájdem tie súčiastky, čo potrebujem.

Odkiaľ si? AK nie z BA, môžeš to poslať poštou? Poštovné ti uhradím.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

to Chobot: Zitulda má v profile Košice - kuriér to istí
0 0
unidat unidat

unidat je offline (nepripojený) unidat

Ja som dal jedno ale dávno do nejakej škôlky a druhé pred 2 rokmi na charitu, presnejšie nejaký domov pre bezdomovcov a pod. Boli šťastní ako blchy.
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
to Chobot: ja tu mám niekoľko pokazených dvd napalovačiek (HP, NEC, Philips, Lite-ON), ak máš ešte záujem napíš.

Tie staré notebooky by som zobral na súčiastky, možno sa z nich ešte niečo zíde... tiež zháňam LCD Samsung SyncMaster, môže byť aj rozbitý - na súčiastky. Náhradné diely na tieto vecičky majú asi iba v Číne, takže jediná možnosť je vymontovať to zo starého. Asi som jediný, kto tie šroty opravuje.

Inak v niektorých zberných surovinách vraj vykúpia aj počítač ako železo.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

silviaz Pozri príspevok
No teraz si ma dostala
Ja asi nemožem dať že darujem za odvoz z Viedne že ?
Tuto to chcu odviezť ako špeciálny odpad a moje ťažko zarobené peniažky by my chceli zobrať za to že im to tam doveziem
V Rakúsku predsa fungujú Flohmarkty! Odovzdáš to charite, oni predajú na flohmarkte. Len si zisti, kedy zberajú zbytočné veci, alebo kde sa to dá odovzdať. Pokiaľ viem, veľa Rakúšanov sa takto zbavuje vecí. Pomôžu charite, a ušetria za drahé poplatky za zlikvidovanie odpadu.
http://www.flohmarkt.at/immobilien/
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

PotPalo Pozri príspevok
to Chobot: ja tu mám niekoľko pokazených dvd napalovačiek (HP, NEC, Philips, Lite-ON), ak máš ešte záujem napíš.

Tie staré notebooky by som zobral na súčiastky, možno sa z nich ešte niečo zíde... tiež zháňam LCD Samsung SyncMaster, môže byť aj rozbitý - na súčiastky. Náhradné diely na tieto vecičky majú asi iba v Číne, takže jediná možnosť je vymontovať to zo starého. Asi som jediný, kto tie šroty opravuje.

Inak v niektorých zberných surovinách vraj vykúpia aj počítač ako železo.
Posla som ti SS, dostal si ju?
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
to Chobot: dostal, už som aj poslal odpoveď na SS.
0 0
SMatilda SMatilda

SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

Pred 2 týždňami som naložila do auta 2 staré monitory a 1 pokazený a odviezla na zberný dvor- a je po probléme. Akurát si zisti kde ho najbližšie máš.
0 0
fuco fuco

fuco je offline (nepripojený) fuco

Ak mate nepotrebny PC alebo notebook, tak vam ho v BA zlikvidujem. S monitorom sa mi natahovat nechce. Zbieram totiz stare harddisky. 0903247821
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

fuco Pozri príspevok
Ak mate nepotrebny PC alebo notebook, tak vam ho v BA zlikvidujem. S monitorom sa mi natahovat nechce. Zbieram totiz stare harddisky. 0903247821
Ej ty beťárisko špionážny... AKé údaje potom z nich vyťahuješ??
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Na harddiskoch sa dá dobre zarobiť. Keď je HDD dobrý tak má 10 eur istých. Keď je zlý, dá sa recyklovať. Ja zlé HDD rozoberám, mám odberateľov na elektroniku, ložiská, šróbiky, a aluminium ide do zberných surovín.

Keď sa chcete zbaviť nefunkčného notebooku, LCD monitora alebo LCD televízora (aj rozbitých), stačí mi napísať, prídem preň. Teda len v Bratislave. Môže byť aj veľký PC (len bedňa bez monitoru), ale len Pentium 4 a novší.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať