Zavrieť

Porady

Vytvorenie webu zadarmo

Chcem mať web taký aby tam bolo hlavne toto:
Perfaktný dyzajn
Lachké ovládanie
A zadarmo!!!!!!!!
Prosím pomoc
Usporiadat
peter9998 peter9998

peter9998 je offline (nepripojený) peter9998

neviem presne o com si to hovoril - ale tak megavideo ti tiez da embled ktory ked prilepis na blog tak by to malo ist... jedna stranka co som robil tiez funguje na tomto principe - ze prilepujes embled kody....
0 0
andy333 andy333

andy333 je offline (nepripojený) andy333

co ale je to predsať flash a tak dam bbcod flesh a nejde to ukaze sa len ta veta akokeby aj bbcod bol iba nejaky blabol ja neviem preco sa ti sem neco dam : [flash width=200 height=50]http://www.megavideo.com/?v=HKWYVN08[/flash]
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

nerozumiem ani slovo
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72



andy333 ma urcite viac rokov nez tych 10 a vsetkych nas tu vodi len za nos. Na to, ze na zaciatku vraj nemal ani potuchy o tom, ako web funguje, uz ma celkom dobry prehlad. V poslednych prispevkoch sa uz vyjadruje ako nastrocny.
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Andy, skonči sa hrať. Pozri 9 strán príspevkov, každý Ti chce pomôcť a Ty sa správaš ako malé arogantné decko.
Buď:
1) robíš z ľudí idiotov, ťaháš ich za nos a bavíš sa na tom, riešiš si nejaký svoj problém (komplex)

alebo

2) robíš nejakú prácu o sociálnom správaní ľudí na nete (môže byť, ale je načase s tým skončiť, lebo nik nemá rád ak niekoho ťaháš za nos)

3) alebo si fakt malý chlapec, neochotný sa učiť, iba CHCEM, CHCEM, CHCEM ... V tom prípade si pozri rady a NAUČ SA TO. Každé priemerne inteligentné decko s radami čo si dostal by sa vedelo pohnúť.

Stránka, akú chceš stojí cca 100+ € Pochop. Nik Ti ju nespraví zadarmo, naviac sám si odporuješ na začiatku a na konci. Nik sa to za Teba nenaučí, nik Ti to nespraví. Musíš sa to naučiť sám. Učiť sa čokoľvek spôsobom ako si sa rozhodol - po riadkoch v porade - nemá význam, a všetci, vrátane Teba tu zabíjame čas. LEBO TU SA TO NENAUČÍŠ! Ako začať si rady dostal, a sú dobré.

Musel som sa trafiť. Osobný typ je 1)

V žiadnom prípade neútočím na Teba. Máš nejaký problém, prečo sa takto správaš.
0 0
andy333 andy333

andy333 je offline (nepripojený) andy333

som 10 rocny chlapec narodeny 4.7.1999 takže niesom nejaký psychopat o ktorom sy pisal v1 som cislo 3 a hovoriz 100e na toby som za pol rok mozno mal pretoze mam 50e viete a este ako to ze na tom blog.cz maju vsetci tak peknu stranku ked sa tam skoro nic neda dat
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Andy, nepodsúvaj mi slová. Nikde som nenapísal, že si psychopat! Napísal som, že na Teba neútočím.
Dám Ti radu... Neplať za stránku... To sú vyhodené peniaze. Pozri si (A TO SOM TI RADIL) http://www.freewebtemplates.com/ a im podobné. Tam máš veľa príkladov a zadarmo.
Tak isto som Ti radil www.bluevoda.com - super program, je tam aj video. Pozri a premýšľaj. Je v angličtine, ale na nete nájdeš aj češtinu. A tam si spravíš úplne čo budeš chcieť. Teda... Nenechaj sa viesť za ručičku, začína škola, tam tiež nikto za Teba nič nespraví. Máš príklady, tak sa uč z nich. Nechci všetko rovno do úst.

Doplnenie: Odvolávaš sa na blog.cz Tá stránka je robená tými nástrojmi, ktoré Ti ponúkajú. Teda si vystačíš s nimi.
Naposledy upravil Charon : 29.08.09 at 18:40
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
luigi72 Pozri príspevok


andy333 ma urcite viac rokov nez tych 10 a vsetkych nas tu vodi len za nos. Na to, ze na zaciatku vraj nemal ani potuchy o tom, ako web funguje, uz ma celkom dobry prehlad. V poslednych prispevkoch sa uz vyjadruje ako nastrocny.
Ja by som mu veril, že má 10, aj tak nemáme možnosť to zistiť. Páči sa mi na ňom, ako si ide za svojím. Samozrejme by to chcelo trochu opraviť gramatiku, ako aj spôsob vyjadrovania. A tiež obdivujem trpezlivosť tých, čo mu radia. Andy skôr než odošleš príspevok, skús si ho prečítať a trochu "učesať"
Naposledy upravil marjankaj : 29.08.09 at 20:30
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

a inak blog mas moznost pisat aj TU
0 0
andy333 andy333

andy333 je offline (nepripojený) andy333

blog co toje taki blog ako nieco napisat na papier a dat na internet takze ako bez sabloni a to iste plati aj o par dalsich veciach
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Deti v tvojom veku cele dni na Pokeci a Facebooku travia a ty uz ides tvorit vlastny blog? Preco sa nezacnes ucit od piky: spravis si blog na Porade alebo inych serveroch a postupne sa to na teba zacne lepit same. A ak sa o to tak zaujimas, tak preco sa neprihlasis do nejakeho kruzku pre mladych IT-ckarov?
0 0
andy333 andy333

andy333 je offline (nepripojený) andy333

a este kde najdem tu cestinu lebo vgoogli som nasiel odpovede ze zatial neexistuje
hej urcite by som sa prihlasil ale mozem ked u nas v topolcanoch nic neexistuje a v skole ani tie veci nestoja za nic sak to bolo iba jeden rok a tam sme sa len hrali na internete a ked sme sa dostali konecne k uceniu tak nas ucili ako keby sme boli babetka a prvi krat sme u pocitaca a ja na pokeci no tam maximalne hladat devca ale v tomto veku nic nenajdem a ja pri tom co v buducnosti chcem byt tak musim zacat snecim takim urcite ma predbehlo par ludi a su tam ine odpovede a posledna vec este ste mi neodpovedali ako sa da na tom blog.cz vytvorit take dobre dizajny kazdy tam take neco pekne ma a ja mam iba sablonu
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

andy333 Pozri príspevok
a este kde najdem tu cestinu lebo vgoogli som nasiel odpovede ze zatial neexistuje
Ak pises prispevok a nieje to odpoved na predchadzajuci prispevok, tak quotuj, respektive pouzi v tom prispevku na ktory reagujes odkaz cituj, lebo clovek potom nevie na co reagujes a musi si citat niekedy par zbytocnych prispevkov dozadu
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Ak si myslel cestinu na program Bluevoda, tak tu sa nepodarilo najst ani mne. Ludia na diskusnych forach si ju pytali, ale odpoved nenasli. No ja by som ti aj poradil nejaky program, ale ziaden kvalitny program zdarma v cestine alebo slovencine ma nenapada.
0 0
andy333 andy333

andy333 je offline (nepripojený) andy333

no tak a co blok.cz tam maju perfektné dizajny perfektné ale ako ich vyrobili a ukazes neviem kdo ma cerku z anime strankou na blog.cz a ak tam bude mat vlastny dizajn tak sa asi zabyjem pretoze neviem ako sa to tam roby a naozaj kde si vydel na bluevoda cestinu
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Treba čítať pozorne.

andy333 Pozri príspevok
no tak a co blok.cz tam maju perfektné dizajny perfektné ale ako ich vyrobili a ukazes neviem kdo ma cerku z anime strankou na blog.cz a ak tam bude mat vlastny dizajn tak sa asi zabyjem pretoze neviem ako sa to tam roby a naozaj kde si vydel na bluevoda cestinu
camozzi Pozri príspevok
Ak si myslel cestinu na program Bluevoda, tak tu sa nepodarilo najst ani mne. Ludia na diskusnych forach si ju pytali, ale odpoved nenasli. No ja by som ti aj poradil nejaky program, ale ziaden kvalitny program zdarma v cestine alebo slovencine ma nenapada.
Na blog.cz som pozrel "Videoprůvodce" a na konci je návod, ako si spraviť vlastný design. Stačí dobre pozerať a potom skúšať. Perfektný design sa skladá z obrázkov. Tie obrázky si buď spravíš sám, alebo si stiahneš dajaký free design, ktorý si prípadne ešte prispôsobíš svojej stránke.
Naposledy upravil luigi72 : 30.08.09 at 11:17 Dôvod: doplnenie
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Chcem sa všetkým ospravedlniť, že som nesprávne uviedol, že existuje čeština/slovenčina pre BlueVoda. Keď som do vyhľadávača zadala BlueVoda - videl som správy - Čeština / Slovenčina pre BlueVoda a mylne som sa domnieval, že na tých stránkach je. Ospravedlňte ma, nabudúce to radšej preverím ...
0 0
andy333 andy333

andy333 je offline (nepripojený) andy333

čo si to mislel tym ze na konci videa aki navod nic tam neni a kde sa neco take da sohnat ale práve na blog.cz a ked tam zadni nevidim tak bud povezd kde alebo daj navod sem pre vsetkych
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11


no ja som mal vzdy s diktotov najlepsiu znamku 4, ale tolko chyb v tvojom prispevku, to by malo kto dokazal
0 0
andy333 andy333

andy333 je offline (nepripojený) andy333

tu sa radi tak odpovedajte a nekritizujte
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať