Zavrieť

Porady

Zoo Bojnice versus Zoo Zlín-Lešná

Ahojte poraďáci, plánujeme ešte jeden taký celodenný výlet. Povodne sme chceli ísť na zámok a zoo do Bojníc-tam to poznám veľmi dobré, veľa krát som tam bol a aj mesiac v kuse v tamojších kúpeloch,ale ako som pozeral na mapu,tak od nás je taká istá vzdialenosť aj do Zoo do Zlína-tam som ešte nebol,ale počul som o tom dosť dobré veci a aj tam je akýsi zámok.Takže možte niekto porovnať tieto obe destinácie? Neviem, či ísť klasicky do Bojníc a či vyskúšať ten Zlín...
Usporiadat
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ahojte poraďáci, plánujeme ešte jeden taký celodenný výlet. Povodne sme chceli ísť na zámok a zoo do Bojníc-tam to poznám veľmi dobré, veľa krát som tam bol a aj mesiac v kuse v tamojších kúpeloch,ale ako som pozeral na mapu,tak od nás je taká istá vzdialenosť aj do Zoo do Zlína-tam som ešte nebol,ale počul som o tom dosť dobré veci a aj tam je akýsi zámok.Takže možte niekto porovnať tieto obe destinácie? Neviem, či ísť klasicky do Bojníc a či vyskúšať ten Zlín...
V Bojniciach som ešte nebola, ale v Lešnej som bola ešte ako dieťa (pionierský tábor). Nemôžem porovnať, ale počula som, že v Lešnej v ZOO je viac zvierat. Ten zámok je tiež veľmi pekný, ja som ho videla len zvonku. V okolí je pekný Kromeriz s nádhernou záhradou. Ak Bojnice dobre poznáš, vyberte sa radšej do Lešnej, budú mať zážitok deti a aj ty.
http://www.zoozlin.eu/
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

stonka Pozri príspevok
V Bojniciach som ešte nebola, ale v Lešnej som bola ešte ako dieťa (pionierský tábor). Nemôžem porovnať, ale počula som, že v Lešnej v ZOO je viac zvierat. Ten zámok je tiež veľmi pekný, ja som ho videla len zvonku. V okolí je pekný Kromeriz s nádhernou záhradou. Ak Bojnice dobre poznáš, vyberte sa radšej do Lešnej, budú mať zážitok deti a aj ty.
http://www.zoozlin.eu/
Tiež mám ten pocit...
Inak ja som už na pevno bol rozhodnutý, že pojdeme do Ganserdorfu, ale ako som hľadal že ako je to tam teraz a kukám, že tam to je zrušené...
0 0
stonka stonka

stonka je offline (nepripojený) stonka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tiež mám ten pocit...
Inak ja som už na pevno bol rozhodnutý, že pojdeme do Ganserdorfu, ale ako som hľadal že ako je to tam teraz a kukám, že tam to je zrušené...
O tom som tiež nič nepočula. Ešte, že si si to pozrel, meral by si zbytočne cestu a aj deti by boli sklamané.
0 0
susann2 susann2

susann2 je offline (nepripojený) susann2

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ahojte poraďáci, plánujeme ešte jeden taký celodenný výlet. Povodne sme chceli ísť na zámok a zoo do Bojníc-tam to poznám veľmi dobré, veľa krát som tam bol a aj mesiac v kuse v tamojších kúpeloch,ale ako som pozeral na mapu,tak od nás je taká istá vzdialenosť aj do Zoo do Zlína-tam som ešte nebol,ale počul som o tom dosť dobré veci a aj tam je akýsi zámok.Takže možte niekto porovnať tieto obe destinácie? Neviem, či ísť klasicky do Bojníc a či vyskúšať ten Zlín...
Neviem nad čím rozmýšlate, ked ste v Bojniciach boli viackrát, predsa chcete vidieť aj niečo iné. Bola som v obidvoch ZOO, každá má svoje čaro. Je to najnavštevovanejšie miesto na Moreve, radi sa tým chvália.
0 0
majuška22 majuška22

majuška22 je offline (nepripojený) majuška22

ZOO Lešna je super,fakt,,aj zámok je velmi pekný,dá sa tam urobiť fajn výlet,,inak aj Zoo Ostrava je vynikajúca.............
0 0
greco greco

greco je offline (nepripojený) greco

Minulý rok som absolvoval obidve a môžem povedať, že po všetkých stránkach u mňa vyhrala Lešná, počnúc službami, krásou a cenami.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
v Bojniciach som bola XY krát a veľmi sa mi tam páčilo a nie len ZOO ale aj Zámok je nádherný tak určite odporúčam ten.
0 0
greco greco

greco je offline (nepripojený) greco

pasuliatko Pozri príspevok
v Bojniciach som bola XY krát a veľmi sa mi tam páčilo a nie len ZOO ale aj Zámok je nádherný tak určite odporúčam ten.
XY krát si bola v Bojniciach odporúčaš a bola si aj v Lešnej u Zlína?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
greco Pozri príspevok
XY krát si bola v Bojniciach odporúčaš a bola si aj v Lešnej u Zlína?
nie nebola som v Lešnej u Zlína
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Doporučujem zmenu, teda Lešnu. Porovnávať Bojnice a Lešnu? Prečo ich porovnávať na základe rozprávania iných, keď sa na rázcestí pustíte doľava, dostanete sa do Lešnej. Ziskate vlastný názor, na základe ktorého potom doporučíte aj iným Lešnu. Teda Zlín.
0 0
katka s. katka s.

katka s. je offline (nepripojený) katka s.

V Bojniciach som bola tiež niekoľkokrát. Zo Žiliny to máme kúsok, tak že to je také momentálne rozhodnutie. Ale Lešná je úplne niečo iné. Boli sme tam síce dávnejšie, ale už vtedy to bolo super. Je to taký poctivý denný výlet. Budete mať čo robiť len v ZOO. My sme boli ešte s malými deťmi, ale môžem povedať, že každý si tam nájde svoje. Odporúčam.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Lešná je fakt na celý deň, je tam krásne, ZOO je super vybavená... dá sa tam najesť, sú tam pre deti atrakcie (vozenie na poníkoch, rôzne preliezky, trampolíny...). Oplatí sa tam ísť, aj do zámku.
0 0
greco greco

greco je offline (nepripojený) greco

pasuliatko Pozri príspevok
nie nebola som v Lešnej u Zlína
Odporúčam a nebudeš určite sklamaná.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
greco Pozri príspevok
Odporúčam a nebudeš určite sklamaná.
dobre dakujem potom napíšem ako sa mi tam páčilo
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ďakujem za vaše názory-zajtra tam "fičíme", myslím do tej Lešnej...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Takže poraďaci, včera sme tam boli a bolo OK, sme spokojný s výletom- veľmi dobré bolo napr. aj to, že aj keď včera bolo teplo,tak celá tá zoo je medzi stromami a vobec sme to teplo až tak necítili,takže výlet to bol pekný...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Takže poraďaci, včera sme tam boli a bolo OK, sme spokojný s výletom- veľmi dobré bolo napr. aj to, že aj keď včera bolo teplo,tak celá tá zoo je medzi stromami a vobec sme to teplo až tak necítili,takže výlet to bol pekný...
Stanko, navštívil si obidve ZOO - máš možnosť porovnať. Pre tých čo sa rozhodujú kam ísť ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

veronikasad Pozri príspevok
Stanko, navštívil si obidve ZOO - máš možnosť porovnať. Pre tých čo sa rozhodujú kam ísť ...
Jednoznačne Zlín...Inak je to tam samý Slovák,
A ešte niečo čo sa týka cesty- som dobre urobil, že som nepočúvol portál mapy.cz a nešiel som cez TN,ale trasou na Kúty a Uherské Hradište-je to aj bližšie aj lepšia cesta...-rozprával som sa tam s tými, čo išli cez TN a nadávali na cestu a naspať išli ako som im ja povedal a večer mi písali, že dobre som im poradil...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Takže, si odbočil správne, doľava.
0 0
yahman yahman

yahman je offline (nepripojený) yahman

ZOO v Zlíne je NEPOROVNATEĽNÁ s Bojnicami. Ani nie tak veľkosťou, ako úpravou samotnej zoo. V Zlíne je to oveľa krajšie, len je tam trošku vyššie vstupné. Ale stojí to za to!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať