Zavrieť

Porady

baterka v notebooku

Dobry den.
Existuje nejaky sposob ako doma obnovit aspon nejaku cast kapacity baterky v notebooku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Najlepšie je pripojiť k nabíjačke, vtedy sa obnoví kapacita 100%-ne.
    Alebo myslíš na iné? Keď ti vydrží veľmi málo, tak napr. je možné vymeniť pár článkov. batéria má v sebe riadiaciu elektroniku, takže doma, ak sa v tom nevyznáš, neradím opravovať, radšej to daj spraviť špecializovanej firme, prípadne si kúp novú batériu, lebo repasovaná už nikdy nebude taká, aká bola predtým.
    Naposledy upravil luigi72 : 15.08.09 at 19:15

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Obavam sa, ze asi nie.
    Vacsina notebookovych baterii funguje na rovnakom principe ako baterie v mobiloch. Castym pouzivanim sa znizuje ich kapacita. Takze ja by som asi odporucal kupit novu.

    patrik56 je offline (nepripojený) patrik56

    patrik56
    no tak radšej kúpim novú. videl som niekde za 90€ 5200mAh. tá čo tam mám teraz má kapacitu 4000mAh a nová vydržala asi 2,5h tak túto nikde nebudem dávat robit. Dik za rady :-)

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    V niektorych NTB je funkcia v biose - uplne vybija a nabija a obcas to pomoze. Trva to ale aj 1 den.

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    patrik56 Pozri príspevok
    Dobry den.
    Existuje nejaky sposob ako doma obnovit aspon nejaku cast kapacity baterky v notebooku?
    to by som urcite nemenil..

    1. je to zaliate a uz to neposkladas
    2. ak tam nedas spravne clanky bateria ti vybuchne a pojde aj cely notebook. este si nepocul ze stahovali baterie prave koli tomu??
    ak chces lacnejsi bateriu nemusis kupovat priamo od vyrobcu ale su aj vyrabane 3 stranami su kompatibilne s originalmi - tzv repas.
    Daju sa kupit aj cez aukcie alebo na e-bay najlepsie z nemecka.. vyjde ta to o dost lacnejsie ako keby si taku istu betariu kupoval u nas.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.