Zavrieť

Porady

fa

Dá sa niekde nastaviť doba splatnosti odosl.fa ? V tejto fy sa vystavujú fa s dátumom vvystavenia a doba splatnosti 53 dní, no a ja nemám chuť to počítať. Dá sa to niekde nastaviť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Adula je offline (nepripojený) Adula

    Adula
    Ahoj, ja mám basic, a tam sa to nastavuje v službách a potom cez nastavenie fakturácie, takže tam to musí byť tiež nejako podobne.

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    eviketa
    Dá sa niekde nastaviť doba splatnosti odosl.fa ? V tejto fy sa vystavujú fa s dátumom vvystavenia a doba splatnosti 53 dní, no a ja nemám chuť to počítať. Dá sa to niekde nastaviť ?
    Zvyčajne je to v základných nastaveniach pre fakturáciu, prehľadaj si to tam.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    eviketa
    Dá sa niekde nastaviť doba splatnosti odosl.fa ? V tejto fy sa vystavujú fa s dátumom vvystavenia a doba splatnosti 53 dní, no a ja nemám chuť to počítať. Dá sa to niekde nastaviť ?
    Všeobecne sa splatnosť nastavuje v menu Nastavenie účtovného roku - splatnosť pohľadávok. Okrem toho sa dá splatnosť nastaviť každému odberateľovi zvlášť na adresnej karte v záložke účtovníctvo. V tom prípade, ak má odberateľ nastavenú inú splatnosť ako je všeobecná tak prioritu má ta jeho.
    Naposledy upravil Ľuba : 10.08.05 at 09:04

    muzicek je offline (nepripojený) muzicek

    muzicek
    Ahojko,

    splatnost pohladavok a zavazkov je mozne nastavit v troch automatickych urovniach, no a raz manualne uz na konkretnom doklade :-). Takze najmensiou prioritou nastavenia doby je v nastaveni uctovneho roka - Nastroje - Nastavenie. Pokial sa nepouzije ina doba platnosti podla nasledujucich moznosti, tak sa pouzije prave tato hodnota. Dalsou moznostou je nastavenie doby na konkretnom type dokladu -v zalozke Podrobnosti. A do tretice a s najvacsou prioritou ma nastavenie doby splatnosti na karte adresata - Adresar -opravenie adresata a zalozka Uctovnictvo. Pokial vyberies tohto partnera do dokladu, pouzije sa doba splatnosti priamo z karty adresata.

    Pekny dnik

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.