Zavrieť

Porady

Hladám Investora

Dobrý den,

hladám investora na podnikatelský zámer ide o sumu približne
50 000euro kde navratnosť prostriedkov pre investora bude vyčíslený za 2 roky 100 000e v prípade zaujmu poprosím posielať
kontakty na e-mail: TS012@seznam.cz-všetky podrobnosti vysvetlim emailom alebo osobne

Dakujem :-)
Usporiadat
Barbarakol Barbarakol

Barbarakol je offline (nepripojený) Barbarakol

Je to síce zaujímavé a možno by sa aj investor našiel, ale ak sľubuješ len astronomické zisky a nedáš k tomu trošku viac informácií, tak ti zostane len snívať. Na svete je totiž mnoho takých, čo z večera do rána sa stanú milionármi, avšak len na papieriku a to tak nefunguje. Stále akosi platí, bez práce nie sú koláče a bez informácií, nie je investor. Tak ak to myslíš vážne, píš viac.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Mikael Pozri príspevok
duves

som si sity ze bezny clovek ktory je bombardovany medialnymi polopravdami bude mat iny nazor ako producent ktory produkuje soju , kukuricu, psenicu, alebo hociaku komoditu na svete. tiez si neviem predstavit ako inak by sa dala nakupit stavebna ocel, cemet, alebo hocico ine bez kontraktu na dodavku. tak ma napada ci su toto vsetko zbrane hromadneho nicenia ? ak niekto najde nejaky lepsi sposob zabezpecenia , alebo nejaky lepsi sposob ako dohodu na dodavku suroviny, bude to revolucia . zatial sa vsak tak nestalo. vsetky reci o zbraniach hromadneho nicenia su nazory nespokojnych ludi.

kazdy kto ma predstavu ako funguju poistovne , spravcovske spolocnosti a banky. kde si odkladame na svoje peniaze na dochodky by sa mal zamysliet, kolko by mu ostalo z penazi, keby portfolia neboli zabezpecene derivatmi.

skuste si polozit otazku preco vasa DSS v progresivnom fonde stratila 3 % a nie 60%.
No myslim, že som sa skor vyjadril v rovine kapitalu, nie komodit. Derivaty na financie su tou tragediou. Skoda, že si nebol na diskusii este zaciatkom roka co sme preberali fin.krízu, vtedy sa prave objavili taketo myslienky okolo fin.derivatoch. Financne derivaty su vlastne nastroje, čo sa vo velkom objavili po skončení zlatého štandartu (od roku 1971). Kdežto kontrakty na komodity su starsieho data.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Mikael Pozri príspevok
...skuste si polozit otazku preco vasa DSS v progresivnom fonde stratila 3 % a nie 60%.
Aha a este na toto chcem dat odpoved. Ci otazku. Skusme si položiť otázku, prečo nestratili konzervatívne fondy?
(som rad, že som konzervatívny)
0 0
Mikael Mikael

Mikael je offline (nepripojený) Mikael

duves

ale samozrejme ze stratili, je totiz pravidlom ze ked sa na akciovych trhoch objavy neistota, tak sa nakupuju dlhopisy, a ked su dlhopisy pod nakupnym tlakom, tak klesa ich vynos. . mozno to nieje take viditelne, ale strata je tak ci tak. mozeme byt radi ze je to tak ako toje. skutocny problem je totiz niekde inde. vsetky financne instrumenty su len prostriedok na vyriesenie alebo prehlbenie problemu.

nuz co sa tyka debat o financnej krize, nerad sa zapajam , pretoze pouzivam trosku inu optiku. a ako som povedal dovody su niekde uplne inde. ale nieje v nasej moci ich ovplyvnit, a riesit ich tiez asi nema zmysel .

konstruktivne debaty su ale o niecom inom, ked som rozmyslal nad vysvetlenim vyznamu a vyhodnosti ci nevyhodnosti derivatov, napadli ma myslienky ktore sa daju zrealizovat aj v beznom zivote. takze dakujem za otazky a debatu
0 0
Mikael Mikael

Mikael je offline (nepripojený) Mikael

btw: co sa tyka toho konzervativneho 2 pilieru. celkom by ma zaujimalo ako si predstavujete taky nakup dlhopisov , teda bez pouzitia futures kontraktu , povedzme nemecky dlhopis zo splatnostou 2012 ?

teraz som si uvedomil ze to je uz skutocne trochu mimo temy, ale predsalen sa jedna o investiciu , tak pardon
0 0
monNR monNR

monNR je offline (nepripojený) monNR

Ahojte, aj ja hladám investora na podnikanie.
Kedze som na MD žiadna banka mi úver nedá,hlavne ked máme úver na byt.
Kedze sa mi nedarí zamestnat chcela by som zacat podnikat,živnost mam asi pol roka no zatial som nezohnala financie. Jednalo by sa asi o 15000eur. Neviem ako by si investor predstavoval zisk,alebo aké záruky by požadoval. Nemáte s tým skúsenost? dakujem pekne
0 0
Dod.com Dod.com

Dod.com je offline (nepripojený) Dod.com

Dobrý deň milí poradcovia.


Už dlhšie sledujem diskusné témy a príspevky na tejto web-stránke. Našiel som tu veľakrát mnoho užitočných informácií.

Tentokrát, nakoľko si to situácia vyžiadala, sa zapájam aj takto aktívne a to hneď v pozícii žiadateľa o radu. Resp. pomoc.

Mám zaujímavý podnikateľský plán, aspoň teda podľa mňa. Na jeho rozbeh svojím spôsobom nepotrebujem ani nejako urgentne investora. Teda aspoň nie čo do priameho súvisu s financovaním projektu.

Jedná sa mi o to, že mám isté pohľadávky, ktoré by som rád vyrovnal, aby sa mi „lepšie dýchalo“, a teda mohol v pokoji pokračovať v projekte a naplno ho rozbehnúť.

Keďže viem, že v dnešnej dobe dostať úver nie je jednoduché, začal som uvažovať o „obchodnom partnerovi“, ktorý by ma finančne podporil.

Samozrejme, za predpokladu, že by sa mu projekt pozdával. Čo sa týka konkrétnych podmienok, to by bolo asi na osobnej dohode.

Projekt je zameraný na poskytovanie služieb ako firmám a organizáciám, tak aj FO. Aspoň takto v skratke.


Vopred za postrehy, nápady a názory ďakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať