Zavrieť

Porady

Poter- staticke zatazenie bytovky

Zdravim poradakov,

v 2-izbovom byte na 3 poschodi ( 50m2) potrebujem vyrovnat podlahy, vychadza to od 3-5 cm poteru.
Chcel by som sa spytat ako je to so zatazenim celej stavby pri takomto mnozstve materialu? Je to vobec realne?
Bolo by lepsie pouzit klasicky cementovy poter, anhydrit alebo pripadne ekostyrenbeton?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Daj si spravit posudok. Aby ma ostatni nezozrali, nie preto, aby niekto na tom zarobil, ale aby ti niekto z bytovky nerobil problemy tym,ze ta bude udavat a podobne veci.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Asi rok dozadu som robil posudok na blbe vymenenie umakartu za porobeton a chlapik mal chudak susedu,co to hnala pred sudy tak,ze sa radsej odstahoval. A to si zober,ze fakt za aku blbost su ludia schopni si robit zle

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    V pohode.Tie potery mali byť už od dodávatela rovné,takže sa s tým zatažením muselo počítať už v projektoch.( toto tvrdím vzhľadom na to že viem ako sa betónovali potery za komunistov)

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Bajocko vypoctom tomu pritazis na stenu 0,04MPa, to je nic, len si to ocekuj, ci netreba nic ohlasovat

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    steny su v pohode, ale na stropy to vacsinou nevyjde. (ak to nie je ako pise 220870)
    osobne by som to spravil tak ze spravim projekt elektriky a stavebnej casti. bez toho aby som spominal ten poter. na uradoch to budes mat ohlasene a to ci si robil poter ti aj tak nedokazu. susedia sa samozrejme stazovat budu ale kedze papiere budes mat v poriadku tak ti kontrola nepride

    Poter- staticke zatazenie bytovky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.