Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975
jeruk Pozri príspevok
ahoj moja dcera si konecne nasla zamestnanie ,v takej zvlastnej fime najprv za sekretarku ,a teraz po tretom skoleni si ma kupit filter na vodu za 1000eur ta firma sa vola AAAAQUA mate s nou neake skusenosti,mne to pride ako podvod ale dcera si to neda vysvetlit.
rýchlo preč, to sú tí pochybní díleri s tými čističkami- ona teraz kúpi a potom nebude sekretárka,ale bude musieť predať aspoň tri tie čističky za mesiac...Rýýýchlo preč...

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Xanti
jeruk Pozri príspevok
ahoj moja dcera si konecne nasla zamestnanie ,v takej zvlastnej fime najprv za sekretarku ,a teraz po tretom skoleni si ma kupit filter na vodu za 1000eur ta firma sa vola AAAAQUA mate s nou neake skusenosti,mne to pride ako podvod ale dcera si to neda vysvetlit.
Trošku som hladala na nete, a našla som toto http://www.profesia.sk/praca/aqua-tr...orm=2415191780 asi naozaj ide o dealerstvo s filtrami. Nepredpokladám, že bude robiť sekretárku. Netuším, čo by tvojej dcére otvorilo oči. Ale už to je podozrivé, ked chcú aby nezamestnaný človek, bez penazí si mal kúpiť filter za 1000 eur.

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

luigi72
Dcéra? Je sekretárka, má za sebou 3 (pravdepodobne) vnútropodnikové školenia u zamestnávateľa a musí si kúpiť produkt vlastnej firmy? Zvláštne...

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975
Ešte doplním, mňa na toto zlákal asi pred 10 rokmi kamarát, že reku dostanem 200 eur( vtedy 6 tisíc korún) za každý predaný kus a celkovo som predal 0( slovom nula) kusov, tak som zarobil,že až...
Ale zasa že by som sa bohvieako snažil sa tiež nedá povedať...

TinkiDinki je offline (nepripojený) TinkiDinki

TinkiDinki
jeruk Pozri príspevok
si ma kupit filter na vodu za 1000eur
Ja by som jej to vysvetlil takto:
Tiež zamestnám tvoju dcéru keď si kúpi šijací stroj môže na ňom pre nás šiť.
Zamestnám tvoju dcéru keď si kúpi traktor, môže na ňom pre nás orať.
Tiež zamestnám tvoju dcéru keď si kúpi kamión, môže na ňom pre nás jazdiť.

zltalienka je offline (nepripojený) zltalienka

zltalienka
TinkiDinki Pozri príspevok
Ja by som jej to vysvetlil takto:
Tiež zamestnám tvoju dcéru keď si kúpi šijací stroj môže na ňom pre nás šiť.
Zamestnám tvoju dcéru keď si kúpi traktor, môže na ňom pre nás orať.
Tiež zamestnám tvoju dcéru keď si kúpi kamión, môže na ňom pre nás jazdiť.
Pri kažej z týchto možnosti bude na tom lepšie (môže si aspoň nejako zarobiť) ako keď si kúpi ten filter na vodu, z ktorého môže tak akurát piť vodu....

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Kazu
To je naozaj zaujímavá pracovná pozícia, sekretárka - ekologická pijanka. Nech ide radšej robiť ku mne. Ja by som jej ako sekretárke predala kamión pilín, tiež sa ich potrebujem zbaviť. Jej takisto nebudú nanič ale aspoň bude mať za tých 1000,- euro poriadne veľkú kopu.

Pruži je offline (nepripojený) Pruži

Pruži
Viem že je to stará téma, ale chcela by som upozorniť, že firma vo svojich praktikách pokračuje. Už na začiatku sa mi zdalo podozrivé, že odomňa pýtali hneď pri prvom stretnutí 10EUR, ale prácu som veľmi potrebovala, tak som ich dala. Moja hlúposť. Neskôr školenia o tom, ako bez vody upravenej reverznou osmózou zomrieme, potom že ak chcem postúpiť na kvalifikovanú pozíciu musím mať osobnú skúsenosť- kedže bývam na internáte, filter za 1000EUR mi ponúknuť nemohli, ale za to mi hneď vyložili na stôl faktúru za filtračnú kanvicu za 65EUR. Odmietla som s tým, že si ju kúpim z prvej výplaty. Ok, takže zatiaľ môžem iba predávať ich výrobky. Pozerala som na nete ceny, filtračné kanvice od 10-30EUR, oni ponúkali za 65, filtre na osmózy okolo 200-400EUR, oni za 1000. Ktorý blbec mi to akože kúpi? Keby aj, aj tak je to by som nechcela takto okrádať ľudí. Je mi ľúto tých 10 EUR.

Ešte pre info, vo firme sa k Vám budú správať extra milo, potykáte si, budú Vám písať SMSky že ako sa dnes máte, zaujmať sa o Vás,v prípade že nemáte peniaze na ich filtre Vám pekne ponúknu zvýhodnenú pôžičku od SLSP alebo splátky po 300EUR za mesiac ) Zlatíčka to sú úplné )

zvlastna praca pre firmu aaaaqua.sk

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.