Zavrieť

Porady

Prevod vlastníctva

Dobrý deň, potrebovala by som poradit ako anjlepšie a najvýhodnešie by som mohla previesť vlastníctvo pozemku zo starého otcana mna (vnučku),prípadne ak máte k dispozícii vzor zmluvy. A tiež som sa chela spýtat aký je vlastne pri tom postu a čo je potrebné na zmenu, ak je pozemok označený ako orná pôda a ja by som rada na nom postavila dom. Ďakujem
Usporiadat
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Neli24 Pozri príspevok
Poprosím o radu, či ešte stále platí, že pri kúpno-predajnej zmluve (pozemok od rodičov) nie je potrebný znalecký posudok na určenie hodnoty prevadzaného pozemku. Skutočne môžeme do kúpno-predajnej zmluvy dať, že nám predávajú pozemok napr. za 10 eur?
nič ti nebráni kúpiť pozemok i za 10 € .......ale opýtam sa prečo iba za takú smiešnu sumu???? a súdnoznalecký posudok nie je potrebný.....
0 0
Neli24 Neli24

Neli24 je offline (nepripojený) Neli24

Rodicia nám chceli pozemok v podstate darovat ale rozhodli sme sa radsej pre kupno predajnu zmluvu. A neviem presne ako je to z tou danou z predaja nehnutelnosti, preto som radsej bola za taku nizku cenu...ale ak nebudem musiet platit z toho dan statu, tak rodicom dam za pozemok velmi rada viac penazi..
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať