Zavrieť

Porady

snura k prenosnej chladnicke

Mam na vas jednu prosbu, poradte mi, kde by som mohla kupit snuru k prenosnej chladnicke, ktora sa da napojit do auta.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Autokonektor na napajanie v aute je jasny, ked bude este jasne pripojenie, ci zasuvka chladnicky, tak budeme vsetci o nieco mudrejsi tiez

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Nuz je to otvor tak 10x20mm a z dvomi kolikmi.Inak to neviem popisat, ide mi o to, kde to mam hladat, ci niekto neviete.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    tetrisss Pozri príspevok
    Nuz je to otvor tak 10x20mm a z dvomi kolikmi.Inak to neviem popisat, ide mi o to, kde to mam hladat, ci niekto neviete.
    Najskôr sa treba spýtať tam, kde si chladničku kúpila. Potom v autorizovanom servise, či majú náhradné diely.

    Je dosť možné, že k tomu náhradný kábel nebude k dostání....

    Záleží ale od koncovky. Ak je to štandardný normovaný konektor, tak tak také káble by mohli byť napr. v predajniach auto potrieb (skús Forstinger) alebo v špecializovaných elektropredajniahc (pozri u Conrada sekcia Automobilové vybavenie - Konektory). Škoda, že si nepripojila fotku tej zástrčky, mohol som ti to pozrieť hneď. Takto si to musíš pozrieť sama. Ak tam nenájdeš taký hotový kábel, treba skúsiť nájsť koncovku, ktorá bude pasova do autochladničky, kúpiť tú koncovku, k tomu kúpiť koncovku do zapaľovača (trebárs s istením alebo obyčajnú bez istenia) , kus dvojžilového kábla a vyrobiť si taký kábel.

    Ak je to neštandardná zástrčka, tak na autochladničku treba prirobiť nejakú normovanú zástrčku (také sú napr. dostať v BA na Svätoplukovej ulici, v predajni rádio amatérskych potrieb), k nej dokúpiť alebo vyrobiť normovaný kábel. Riešenie existuje, len je to buď prácnejšie alebo drahšie.
    Naposledy upravil Chobot : 22.08.09 at 23:17

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Je potrebne uviest typ chladnicky, alebo detail zasuvky. Moze ist o pristrojovu zasuvku pod starym oznacenim 5911 a vidlicu 5813, ale aj o nieco uplne ineho.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Asi by bolo vhodné pouvažovať nad prepojením / vložením / určitej , potrebnej dĺžky kábla ...samozrejme s koncovkou do autozapaľovača .
    To by mal zvládnuť elektrikár - amatér ...

    snura k prenosnej chladnicke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.