Zavrieť

Porady

bungalow 46 od prodomu

ako sa vam pozdava bungalow 46 od prodomu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    U katalógových projektov a stavieb je podľa mňa hlavnou nevýhodou, že rovnakých alebo podobných domov bude viac ako len ten "náš"......bungalow 46.......inak celkom pekný...
    Doporučujem nechať si vypracovať projekt pre "váš vysnívaný" domček u architekta / projektanta....

    Sedrik89 je offline (nepripojený) Sedrik89

    Sedrik89
    Je to cenovo porovnatelne, ale kvalitou sa to urcite neda porovnat. Najdi si projektanta, ukaz mu tento dom a dohodni sa z nim na cene. Ja mam individualny projekt a nebol nejak strasne drahy.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Osobne sa mi ten dom paci. Pozor na projekt, ak je len pre stavebne povolenie,kludne ho kupte,ale ratajte s tym, ze tych 893eur nie je konecna suma, potom by mal nasledovat realizacny projekt a mozete tam co-to doplacat. Inak dispozicne jednoduchy,ale napadito je tam vyuzity priestor, vizualizacia pekna, strecha najlacnejsia varianta, nemam co vytykat

    plamen4 je offline (nepripojený) plamen4

    plamen4
    Takže projekt stojí 900 eur, bude Vám tam chýbať situácia osadenia s prípojkami, tá stojí cca 200 eur – záleží, akého projektanta si nájdete. Individuálny projekt Vám viem spraviť so všetkým za 1200 eur. No ak Vám vyhovuje katalógový aj s orientáciou na svetové strany, použitými materiálmi, neváhajte kúpte ho. Pozor, ak spravíte zmeny pri stavbe, treba ich potom dokresliť – takže si niečo prihoďte ku konečnej cene za projekčné práce.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Plamen, ked si taky paradny architekt, tak dole dartagnanovi porad tu normu o zabradliach, cenove ponuky vieme davat vsetci, ale toto je porada, nie reklama....

    plamen4 je offline (nepripojený) plamen4

    plamen4
    Ja len radím, nič iné. Každý má právo výberu, radil som len toľko, že xy ľudí si kúpilo katalógový projekt, potom dávali dorábať situáciu, prípojky, pak stavebné povolenie, potom porobili malilinké zmeny, ku kolaudácii si ich dali dokresľovať a pak keď si to zrátali – alebo keď som si to ja zrátal, tak som sa pousmial. Žiaľ iba my Slováci sme národ, že nevieme rátať koľko je 1+1. Vrátim sa k téme, ten projekt je dispozične fajn. Kúp si ho.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Jaj to budes vraviet zbytocne,ze radsej individualny projekt
    Ludia nekupuju napad a lusku pracu, kupuju pre nich povinny kus papiera, kde je nejaka kresbicka A potom zvoni telefon, pan inzinier mam projekt hotovy len toto hento a tamto chcem prerobit

    Z.U. je offline (nepripojený) Z.U.

    Z.U.
    Aj ja s mojim buducim muzom rozmyslame prave nad tymto domcekom, nakolko vyzera jednoducho pre svojpomocnu vystavbu a aj dispozicne je dobry a sedia aj svetove strany ... akurat sa nevieme rozhodnut, ako poriesist kurenie (plyn, elektrika .....)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.