Zavrieť

Porady

skrinka

Ahoj, chcel by som si postavit drevenu skrinku ale nemam vrtacku.Tak sa chcem spytyt aka by bola dobra.Chcel by som taku mensiu aku.Tak aku znacku by ste doporucili? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak nie si veľký kutil a potrebuješ ju iba na skrinku, možno ti postačí aj nejaká "tescová"

    frederyka je offline (nepripojený) frederyka

    frederyka
    Skrinku si kúp v obchode a ušetríš na nekvalitnej vŕtačke. Keď si spočítaš materiál, náradie, čas a nervy...neušetríš a výsledný efekt nemusí byť dostačujúci pre teba, alebo oko tvojej manželky.
    Ak nechceš z predajne, daj si urobiť skrinku na zakázku.

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ...v tescu stojí neznačková vrtačka cca. 20 €, tá Ti hádam stačí na tu skrinku.

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Podobná téma tu už bola. Aku-vŕtačky sa už rozoberali. Aj tam som napísal, mám takú z Tesca už asi 8 rokov a šlape ako hodinky. Je pravda, že ju nepoužívam každý deň, ale keď potrebujem, dám nabiť a vydrží niekoľko hodín. Tu jednu skrinku určite.Stála vtedy 500 SK.

    radek666 je offline (nepripojený) radek666

    radek666
    wladiq Pozri príspevok
    Ja teraz chcem ku posteli ale potom by som zriadil dielnu.
    Prepáč wladiq ale tvoje problémy s kúpou aku vrtačky mať. poradím ti kup si na akú máš. myslím že toto nieje ani tema na riešenie na porade. myslím že tú jednu skrinu poskladáš aj so skrutkovačom alebo keď si kupiš skrinku v rozmontovanom stave tak v balení býva aj náradie na to aby si ju mohol poskladať.

    Iné by bolo keby si mal dotaz že ideš robit napr. 200m2 sadrokartonu a nevieš sa rozhodnúť či maiktu, hitachi, bosch a pod., kolko amperhodinovú baterku, či lepšie s dvomi baterkami, či baterku lionovu alebo niklocadmiovu, či inteligentnú nabýjačku a pod.

    Takže rada na záver teraz nekupuj nič a poskladaj to so skrutkovačom alebo si kup hned do dielne poriadnu aku-vrtačku (od 100,-EUR vyššie)

    Radek

    malicky je offline (nepripojený) malicky

    malicky
    radek666 Pozri príspevok
    Prepáč wladiq ale tvoje problémy s kúpou aku vrtačky mať. poradím ti kup si na akú máš. myslím že toto nieje ani tema na riešenie na porade. myslím že tú jednu skrinu poskladáš aj so skrutkovačom alebo keď si kupiš skrinku v rozmontovanom stave tak v balení býva aj náradie na to aby si ju mohol poskladať.

    Iné by bolo keby si mal dotaz že ideš robit napr. 200m2 sadrokartonu a nevieš sa rozhodnúť či maiktu, hitachi, bosch a pod., kolko amperhodinovú baterku, či lepšie s dvomi baterkami, či baterku lionovu alebo niklocadmiovu, či inteligentnú nabýjačku a pod.

    Takže rada na záver teraz nekupuj nič a poskladaj to so skrutkovačom alebo si kup hned do dielne poriadnu aku-vrtačku (od 100,-EUR vyššie)

    Radek

    moja rec uplne suhlasim - staci ti podla ma aj skrutkovac

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.